رئیس کمیته امداد در مراسم راه اندازی نخستین مرکز اطعام مهدوی (طرح همسفره)، از برنامه ریزی برای توزیع پنج میلیون بسته غذایی گرم میان نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش ایلنا، سیدمرتضی بختیاری در مراسم آغاز به کار نخستین مرکز اطعام مهدوی (طرح همسفره) در دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت حمایت از مستمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا افزود: درآستانه ماه پر فیض رمضان گره گشایی از کار نیازمندان در اولویت برنامه های همه دستگاه ها قرار دارد و کمیته امداد نیز همچون گذشته در صف اول رفع احتیاجات نیازمندان قرار دارد.
وی با بیان اینکه رزمایش ملی بخشش ایرانیان با هدف کاهش مشکلات اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا در سراسر کشور با مشارکت مردم نیکوکار، موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری، بسیج، سپاه و ... آغاز شده است، تاکید کرد: در همین زمینه طرح اطعام مهدوی (همسفره) با هدف تهیه و توزیع غذای گرم میان نیازمندان، امروز با افتتاح چندین مرکز اطعام در سراسر کشور آغاز به کار کرد.
رئیس کمیته امداد با اشاره به تاکیدات همه ساله مقام معظم رهبری برای ارائه افطاری ساده به نیازمندان خاطرنشان کرد: طرح اطعام مهدوی در همین راستا در حال پیگیری است و ۳۱۳ آشپزخانه بزرگ با کمیته امداد همکاری خواهند کرد و طبخ و توزیع حداقل پنج میلیون بسته غذایی گرم برای اقشار نیازمند پیش بینی شده است.
بختیاری با بیان اینکه ظرفیت افزایش پخت و توزیع غذای گرم در طرح اطعام مهدوی وجود دارد، ادامه داد: با مشارکت همه نهادها و خیران، امکان توزیع دو تا سه برابر رقم پیش بینی شده وجود خواهد داشت.
وی به ضرورت رعایت پروتکل های وزارت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار