مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو گفت: درست است که پرسپولیس فاصله زیادی با بقیه مدعیان دارد اما هنوز 8 هفته و 24 امتیاز باقی مانده و نباید گفت قهرمانی این تیم مسجل شده است.

محمدرضا خلعتبری، مهاجم مازندرانی که این روزها در شهرخودرو می درخشد، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اظهار داشت: از وقتی که مجوز برگزاری تمرینات داده شد ما هم در تیم شهرخودرو تمرینات مان را آغاز کردیم و با اینکه نتوانستیم بیشتر از 2 بازی دوستانه داشته باشیم اما نقاط ضعف و قوت مان را شناختیم و برای برگزاری لیگ آماده شدیم. خوشبختانه در بازی اول هم با زحمات بازیکنان ذوب آهن را در دیداری دشوار شکست دادیم و توانستیم در کورس کسب سهمیه لیگ برتر بمانیم. البته ذوب آهن هم بازی بسیار خوبی مقابل ما ارائه داد و متاسفم این تیم در چنین جایگاهی قرار گرفته است. با این حال ما برای این برد زحمت زیادی کشیدیم و خوشحالم در نهایت جواب زحمت مان را گرفتیم.
او با اشاره به اینکه تیمش با برگزاری مساببقات لیگ برتر مخالف بود، توضیح داد: تنها دلیل مخالفت باشگاه شهرخودرو با برگزاری دوباره لیگ برتر نگرانی از به خطر افتادن سلامتی همه کسانی بود که درگیر بازی های لیگ می شدند. اگر آقای حمیداوی یا خود من و همبازیانم گفتیم لیگ برگزار نشود و پرسپولیس به عنوان قهرمانی معرفی شود همین بود که سلامتی کسی مورد تهدید کرونا قرار نگیرد. اتفاقا هواداران شهرخودرو هم از من به خاطر اینکه گفتم پرسپولیس را قهرمان اعلام کنید و لیگ را برگزار نکنید ناراحت شدند اما واقعیت این است که احتمال زیادی وجود دارد که ترددهای تیم ها و اقامت شان در هتل ها ممکن است منجر به افزایش شیوع کرونا شود. برخی هم شایعاتی ساختند که چون مالک شهرخودرو نمی خواهد مطالبات بازیکنان را پرداخت کند با برگزاری لیگ مخالف است درحالی که ما 80 درصد دریافتی داشته ایم و این حرف ها فقط شایعه پراکنی ...

عناوین مهم خبری