کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان درباره دستورالعمل و جزییات تعطیلی یک هفته ای بخش های اجرایی، و نحوه فعالیت نیروهای مسلح، بانک ها و بخش های امور خدمات، شامگاه جمعه، اطلاعیه صادر کرد.

آفتاب نیوز :
با فوت ۴۰۶ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید ۱۹ در کشور به ۴۷ هزار و ۹۵ نفر رسید. در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (هفتم آذر ۱۳۹۹) بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، ۱۴ هزار و ۵۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و دو هزار و ۲۴۵ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۹۲۲ هزار و ۳۹۷ نفر رسید.
کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان شامگاه جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام دستگاه های اجرایی و اداری استان سمنان به جز نیرو های مسلح، واحد های خدمات رسان، امدادی، بهداشت و درمان، خدمات شهری، بانک ها و نیز افراد با مشاغل نظارتی و ضروری (با تشخیص بالاترین مقام اجرایی هر دستگاه) از فردا شنبه هشتم آذر به مدت یک هفته تعطیل است.
این اطلاعیه می افزاید: با توجه به نقش فرمانداران و بخشداران در مدیریت راهکار های مقابله با کرونا حضور آنان در محل خدمت ضروری است.
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اعلام رسانه ای جمشید انصاری، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، به منظور کاهش میزان ابتلا و شیوع بیماری کووید ۱۹ مقرر شد تا حضور کارکنان دستگاه های اجرایی (مناطق قرمز و نارنجی)، تا پایین ترین حد ممکن کاهش یابد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: جزئیات و چگونگی ارائه خدمات در زمان تعطیلی ادارات و موارد مرتبط با این مقوله، فردا و پس از برگزاری جلسه ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهوری، به وسیله استاندار سمنان به اطلاع عموم مردم استان سمنان خواهد رسید.
در پایان این اطلاعیه آمده است: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار