بررسی استایل شیک لیدی گاگا در مراسم تحلیف اجتماعي

بررسی استایل شیک لیدی گاگا در مراسم تحلیف

بانو نیوز . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۸:۳۷

آریا بانو - برترین ها / روز چهارشنبه 20 ژانویه مراسم ادای سوگند جو بایدن، ریٔیس جمهور منتخب آمریکا برگزار شد. این مراسم در ساختمان کنگره ایالت متحده برگزار شد و تعداد زیادی از هنرمندان و سلبریتی های مطرح حضور داشتند. لیدی گاگا در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب امریکا جو بایدن، سرود ملی امریکا رو خواند. در این مطلب، قصد داریم استایل لیدی گاگا در مراسم تحلیف را بررسی کنیم.
لیدی گاگا، خواننده مشهور در مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا سرود ملی این کشور را به شکل زنده اجرا کرد، با انتشار عکسی در توییتر نوشت: "کبوتری با شاخه زیتون. باشد که با یکدیگر صلح کنیم‬."
علاوه بر لیدی گاگا، جنیفر لوپزهم در این مراسم حضورداشت.دیروز در مطلبی درباره استایل و پوشش جنیفر لوپز صحبت کردیم. همان طور که در تصاویر دیدیم استایل جنیفر لوپز و لیدی گاگا پوشیده بودن و این نشان می دهد که برای حضور در مراسم مهم و ملی نوع پوشش آن ها متناسب با اهمیت رویداد یعنی مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا بوده است. جالب است بدانیم این اولین باری است که لیدی گاگا لبلس کاملا پوشیده بر تن داشته است.
حضور لیدی گاگا در این مراسم قابل پیش بینی بود و این اتفاق کاملا منطقی بود، چون در آستانه انتخابات 2020، گاگا مشتاقانه طرفدار بایدن شد و حتی در مسیر مبارزات انتخاباتی به او پیوست. 
لیدی گاگا برای این مراسم ظاهری آوانگارد برای خود انتخاب کرد. آوانگارد، جریانی غیرسنتی و مدرن گراست که حصار و محدودیت های فرهنگ را در هم می شکند و از آن ها فراتر می رود. استایل آوانگارد از دل بافت جامعه بیرون می آید و می تواند بیانگر دوره و زمان ما باشد. استایل آوانگارد از نوعی احساسِ بودن و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار