سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری سراسری دانش آموزان برگزار می شود

شبستان چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۹
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی این اداره کل خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ورامین، محمد صیدلو در جمع خبرنگاران حاضر در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت : این مسابقات در دو مرحله پسران و دختران در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می شود . 
وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات دانش آموزان در پنج بخش به رقابت می پردازند اظهار داشت : هنرهای دستی و تجسمی ، ادبی ، پژوهشی ، هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه ، رسانه و فضای مجازی و هنرهای آوایی از جمله بخشهایی است که دانش آموزان در آن به رقابت با یکدیگر می پردازند . 
صیدلو ادامه داد : در مرحله ی اول بیش از یک هزار نفر از دانش آموزان پسراز تاریخ 22 لغایت 25 مردادماه به رقابت با یکدیگر می پردازند و در مرحله ی دوم یک هزار و هفتاد دانش آموز دختر از تاریخ 28 تا 31 مردادماه در این رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد . 
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای میزبانی از دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی و هنری سراسر کشور صورت گرفته است ، تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد محیطی پرنشاط و صمیمی برای دانش آموزان به کار خواهد بست و امیدواریم بتوانیم یک فضای رقابتی صمیمانه را برای این عزیزان فراهم نمائیم . 
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان خاطر نشان کرد : در کنار برگزاری این دوره ازمسابقات کارگاههای آموزشی با حضور اساتید صاحب نام کشور در جهت شکوفائی خلاقیت های دانش آموزان برگزار خواهد گردید .
پایان پیام/ 659