دلیل عدم تسلیت احمدی‌نژاد بعد از فوت آیت‌الله مصباح

لوگوی تابناک تابناک . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۳۶
بهمن شریف زاده، از نزدیکان محمود احمدی نژاد گفت: «تفکر آقای احمدی نژاد خیلی دور از آقای مصباح بود. آقای مصباح درباره شیوه حکومت داری طور دیگری فکر می کرد. از سوی دیگر آقای مصباح و طرفدارانش از مقطعی به بعد نسبت به آقای احمدی نژاد حرف هایی زدند، طبیعی است که برای درگذشت آقای مصباح پیام تسلیتی ندهد».

به گزارش تابناک به نقل از نامه نیوز، بهمن شریف زاده گفت: آقای احمدی نژاد هنوز اعلام نکرده اند که قصد حضور در انتخابات دارند یا نه؛ یعنی نه نفیا و نه اثباتا درباره حضورش در انتخابات موضعی نگرفته اند.
 بهمن شریف زاده، از نزدیکان محمود احمدی نژاد درباره اینکه آیا او نامزد ریاست جمهوری می شود یا نه گفت: «آقای احمدی نژاد هنوز اعلام نکرده اند که قصد حضور در انتخابات دارند یا نه؛ یعنی نه نفیا و نه اثباتا درباره حضورش در انتخابات موضعی نگرفته اند. سیاست او سکوت است و مطلقا درباره این موضوع به هیچکس سخنی نگفته است. او فعلا هیچ اظهارنظری در این باره نمی کند و نه فقط من که هیچکس فعلا در جریان آمدن یا نیامدنش در انتخابات نیست».
او درباره اینکه آیا احتمال دارد احمدی نژاد از فرد یا افراد خاصی در انتخابات حمایت کند، اظهار کرد: «من حدس خودم را می گویم. آقای احمدی نژاد یک تفکر خاص دارد که اگر افرادی در این تفکر قرار داشته باشند مورد حمایتش واقع می شوند و اگر نداشته باشند طبیعتا حمایت نمی شوند. تفکر او هم بهار است که منشور نهضت به سوی بهار هم منتشر شده است. حالا اگر کسی تفکر بهار را قبول داشته باشد، آقای احمدی نژاد از او حمایت می کند».
این فعال سیاسی درخصوص اینکه آیا احمدی نژاد در انتخابات مجلس از افرادی، چون علی نیکزاد و شمس الدین حسینی حمایت کرد یا خیر و اینکه آیا احتمال دارد در انتخابات ریاست جمهوری از چنین افرادی حمایت کند، بیان کرد: «آقای احمدی نژاد از هیچ یک از این آقایانی که نام بردید حمایت نکرد و خودش هم به صراحت گفت که هیچ یک از نامزد های نمایندگی مورد حمایت من نیستند. آقای نیکزاد که اصلا با تفکر آقای احمدی نژاد همخوان نیست و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار