مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی نکات بهداشتی در بارگیری کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) رعایت می شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: با توجه به محدودیت تردد کامیون ها در نوروز سال های گذشته و اجازه تردد آنها در نوروز امسال، شاهد حضور چشمگیر رانندگان به بندر امام خمینی(ره) برای بارگیری کالاهای اساسی از جمله گندم، نهاده های دامی و ذرت از بندر امام خمینی(ره) به سایر نقاط کشورهستیم.
وی با بیان اینکه مشکلی در خصوص حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) وجود ندارد، افزود: طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در پایانه های حمل بار از جمله پایانه بندر امام خمینی(ره) اقدامات لازم در خصوص گندزدایی و ضدعفونی کردن سطوح به صورت مستمر در طول شبانه روز در حال انجام است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: علاوه بر ضدعفونی کردن پایانه، سطوح، و سالن های اعلام بار طی چند مرحله در روز، پیش از ورود رانندگان به پایانه بندر امام خمینی(ره) دمای بدن آنها به وسیله تب سنج کنترل می شود تا در صورت مشاهده مورد مشکوک، امکان مراجعه سریع فرد به درمانگاه مهیا باشد.
بهرامی نیا از تحویل بسته های بهداشتی شامل ژل ضدعفونی کننده و ماسک به رانندگان حمل کالای اساسی از بندر امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: کابین کامیون ها نیز با ورود به بندر، ضدعفونی می شود.
وی با اشاره به ورود دیگر کشتی های حامل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره)، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار