شکایت باشگاه فولاد در CAS غیرقانونی است؟

لوگوی مشرق نیوز مشرق نیوز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۳
سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره شکایت این باشگاه در دادگاه عالی ورزش توضحاتی ارائه کرد.

به گزارش مشرق ، سعید آذری  درباره اینکه گفته می شود شکایت باشگاه فولاد خوزستان به دادگاه CAS غیرقانونی است، اظهار داشت: فکر می کنم برخی منابع اطلاعات کمی دارند و اعلام کرده اند که شکایت ما به دادگاه CAS غیرقانونی بوده است. من تا روزی که در فولاد خوزستان هستم از حق این باشگاه دفاع می کنم. کسانی که این ادعاها را دارند از اساسنامه و قوانین داخلی و خارجی اطلاعی ندارند و ای کاش مقداری بیشتر مطالعه می کردند.
آذری :اصفهانیان به خانه برود و نوه هایش را بزرگ کند
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که باشگاهش به دلیل انتقال محمد بلبلی با حکم فدراسیون فوتبال از دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم شده است، در ادامه توضیح داد: طبق ماده 111 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، احکام قطعی رکن قضایی فدراسیون صرفاً قابل اعتراض در CAS خواهد بود، بنابراین شکایت باشگاه فولاد به استناد مفاد همین آیین نامه انضباطی است که البته فیفا نیز در اساسنامه اش روی این موضوع صحه گذاشته است. از سویی دیگر طبق بند سه ماده 64 اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال نیز تصمیمات قطعی ارکان قضایی فدراسیون فوتبال ایران فقط در دیوان داوری ورزش در لوزان سوئیس قابل اعتراض هستند. بنابراین ما با علم به موضوع نزد این سازمان بین المللی طرح دعوی کرده ایم.
‎وی تأکید کرد: ما با استفاده از حقوق قانونی خود به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده ایم، ولی عده ای دایه مهربان تر از مادر شده اند. کسانی که می گویند ما کار غیرقانونی کردیم از اساسنامه و قوانین اطلاعی ندارند. من به قوانین و اساسنامه و مسائل انضباطی اشراف کامل دارم و اجازه نمی دهم با این جریانات حق فولاد پایمال شود.
آذری درباره جزئیات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار