کرج - ایرنا - فرمانده سپاه امام حسین (ع) شهرستان کرج اعلام کرد که برای نخستین بار در کشور مسابقه ای با عنوان «عصر جدید خدمت» با هدف جمع آوری بهتر کمک های مومنانه از امروز شنبه در این شهرستان آغاز شده است.

سرهنگ پاسدار مجید زنجانی به خبرنگار ایرنا گفت: مقام معظم رهبری بر اجرای راهکارهای جدید در جمع آوری کمک های مومنانه تاکید دارند که به همین منظور بر آن شدیم تا ایده های جدید را در خدمت رسانی به مردم جمع آوری کنیم که دراین زمینه فراخوانی را منتشر کردیم تا گروه های جهادی و تشکل های مردمی ایده های جدید خود را در قالب مسابقه به نام «عصر جدیدخدمت» ارایه دهند.
وی اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقه جمع آوری ایده های زود بازده و کوچک خدمت رسانی به مردم است که ایده های نو جایزه دریافت می کنند.
زنجانی با بیان اینکه این مسابقه برای نخستین بار در کشور اجرا شده، گفت: عام المنفعه بودن این ایده ها از لحاظ سودآوری مهمترین شاخصه انتخاب ایده های برتر می باشد.
وی با تشریح فرآیند پنجگانه برگزاری این مسابقه، ادامه داد: شرکت کنندگان مسابقه عصر جدید خدمت بعد از فراخوان برای جمع آوری ایده های خدمت رسانی در عرصه های اشتغالزایی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و بنگاه های اقتصادی، کشاورزی و غیره در بستر فضای مجازی ایده های خود را در فرم های اولیه ثبت می کنند.
فرمانده سپاه امام حسین (ع) شهرستان کرج اظهار داشت: شرکت کنندگان دراین مسابقه با توجه به شرایط کرونایی با استفاده از گوشی همراه ، ایده خود را در قالب کلیپ سه دقیقه ای تشریح و به دبیرخانه مسابقه ارسال می کنند.
وی ادامه داد: هیات داوران پس از دریافت آثار و بررسی آن ها در هر رشته، ایده های ناب و گره گشای مشکلات اجتماعی مردم را انتخاب می کنند.
فرمانده سپاه کرج گفت: ۳۰ تا ۵۰ درصد هزینه ی اجرای ایده های انتخاب شده در مرحله اول در منطقه شرق کرج توسط سپاه تامین می شود. در صورتیکه در اجرا، هیات داوران رای مثبت ...

سرخط اخبار