مدیر رسانه ای تیم فوتبال ضمن تشریح آخرین وضعیت تیم استقلال در محل برگزاری لیگ قهرمانان در قطر تاکید کرد شیخ دیاباته با وجود نامه اخیرش در محل اردو حضور دارد.

به گزارش مشرق ، محمدحسین زرندی که در محل اردوی تیم استقلال و قطر حضور دارد گفت: روز اول در هتلی مستقر بودیم که محل اقامت پنج تیم دیگر هم بود. شرایط کلی هتل بد نبود اما حضور همزمان ۶ تیم، میزان رضایتمندی ما را کاهش داده بود.
وی ادامه داد: به همین دلیل در جلسه دو روز پیش درخواست تعویض هتل را مطرح کردیم که با آن موافقت شد. شب گذشته به هتل جدید آمدیم. در اینجا بازیکنان راحت تر هستند، آرامش بیشتر برایمان برقرار است و در مجموع سرویس دهی این هتل هم بهتر است.
مدیر رسانه ای تیم استقلال با بیان اینکه درخواست تغییر زمین تمرین نیز داده ایم، یادآور شد: فعلا در زمین دانشگاه قطر که کیفیت خیلی خوبی هم دارد تمرین می کنیم اما بازیکنان تا حدی از سفت بودن زمین گله مند هستند، به همین دلیل درخواست داده ایم که در صورت امکان بتوانیم در زمین دیگری تمرین داشته باشیم.
بیشتر بخوانید
وی با تأکید بر روحیه بالای تیمی در میان بازیکنان تیم استقلال، تصریح کرد: ۳-۲ روز اول چند نفر از بازیکنان کنار ما نبودند اما حالا که همه ملحق شده اند شرایط بهتر شده است. همه در تلاش هستند بهترین اتفاق برای استقلال در لیگ قهرمانان رقم بخورد.
زرندی در خصوص شرایط تیم استقلال در جدول لیگ قهرمانان خاطرنشان کرد: درست است که اگر تیم الوحده بود می توانست از الاهلی و الشرطه امتیاز بگیرد اما در این صورت ما هم در شرایط مسابقه قرار می گرفتیم، در حالی که الان که تیم ها سه روز یک بار بازی دارند خسته می شوند، در حالی که استقلال اصلا بازی نکرده و بدون خستگی آماده دیدارش است. این یک برگ برنده و امتیاز مثبت برای ما به حساب می آید.
وی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد با تأکید بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار