همزمان با رونمایی از یادمان شهدا و آئین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در گروه سایپا، بهره برداری از سه طرح استراتژیک توسعه ای و بهبود در فرآیند تولید در شرکت زامیاد آغاز شد.

به گزارش « اخبار خودرو »،آئین افتتاح خط تولید انبوه محصول جدید پادراپلاس، بهره برداری از پروژه بهسازی سالن رنگ و افتتاح خط تولید اکسل وانت با حضور سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد این گروه خودروسازی برگزار شد.
از ویژگی های مهم این سه طرح مهم و راهبردی که با هدف حمایت از تولید داخلی و تحقق شعار "جهش تولید" در شرکت زامیاد مورد بهره برداری قرار گرفته، می توان به استفاده از دانش و تخصص نیروهای داخلی، کاهش ارزبری و ارتقاء کمی و کیفی محصولات تولیدی اشاره کرد.
راه اندازی خط تولید انبوه وانت "پادراپلاس" به عنوان جدیدترین محصول تجاری گروه خودروسازی سایپا که مطابق با استانداردهای روز، تولید و عرضه می شود، علاوه بر پوشش سلیقه مشتریان به لحاظ شکل ظاهری و راحتی حداکثری سرنشین، می تواند میزان رضایتمندی رانندگان خودروهای تجاری سبک را نیز از نظر ارتقاء کیفی، امکانات و تجهیزات به کار رفته افزایش دهد.
"پادرا پلاس" زامیاد به دلیل تنوع در ایجاد کاربری سازی و قیمت تمام شده و داخلی سازی به میزان ۷۰ درصد، در میان رقبای خود، محصولی کم نظیر محسوب می شود. طبق برنامه و هدف گذاری در نظر گرفته شده توسط شرکت زامیاد، قرار است در سال جاری تعداد هزار دستگاه از این خودرو تولید و روانه بازار شود و در آینده ای نزدیک نیز میزان داخلی سازی آن افزایش می یابد.
"بهسازی سالن رنگ" شرکت زامیاد نیز، دیگر پروژه ای بود که با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مورد بهره برداری قرار گرفت.
با اجرای این طرح که شامل: نصب کانوایر زمینی، کوره آستر و کابین پاشش PVC است، بهبود کیفیت محصولات تولیدی زامیاد بیش از پیش ارتقاء یافته و سطح ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار