رشت- فرمانده انتظامی گیلان از ممنوعیت تردد تمام خودروها در محورهای مواصلاتی گیلان برای روز ۱۳ فروردین خبر داد.

سردار سرتیپ دوم عزیزاله ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر ، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جهادی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های هدف بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا، ریشه کن شدن این بیماری را در گرو همکاری و مشارکت عموم مردم در اجرای توصیه های پزشکان و متخصصان حوزه بهداشت و درمان دانست.
فرمانده انتظامی گیلان در ادامه با مؤثر دانستن اجرای طرح محدودیت تردد و فاصله گذاری اجتماعی در کاهش ۸۵ درصدی سفرهای نوروزی و بین شهری، از ادامه اجرای این طرح تا ۲۰ فروردین خبر داد و افزود: با توجه به لزوم تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا کنترل کامل ویروس کرونا از شهروندان عزیزمان انتظار داریم در روز طبیعت از حضور در تفرج گاه ها، پارک ها و کلیه فضاهای عمومی خودداری کنند.
وی تصریح کرد: پلیس در روز ۱۳ فروردین برابر ابلاغیه کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونا از تردد کلیه خودروها به استثنای خودروهای امدادی و حامل فرآورده های سوختی و فاسدشدنی در کلیه محورهای مواصلاتی استان جلوگیری خواهد کرد.
سردار ملکی ادامه داد: ورودی های استان گیلان بر روی مسافران و گردشگران بسته است و صرفاً افراد بومی ساکن هر شهر مجاز به ورود به آن شهر بوده و ورود افراد غیر ساکن اکیداً ممنوع است.
وی همکاری اکثریت شهروندان گیلانی در اجرای طرح های پیشگیرانه ویروس کرونا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: قطعاً دستیابی به نتیجه نهایی و مطلوب، با تداوم این همکاری میسر خواهد شد و نباید اجازه داد حضور در طبیعت همزمان با ۱۳ فروردین، منجر به بی اثر شدن اقدامات پیشگیرانه شبانه روزی دستگاه های گوناگون و تلاش های جمعی شهروندان در یک ماه اخیر شود.
سردار ملکی با تاکید بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار