فارس نوشت: باشگاه پرسپولیس به احتمال برگزاری بازی دوستانه این تیم با برخی از تیم های مطرح اروپایی در تعطیلات زمستانی واکنش نشان داد.

تیم پرسپولیس برای برپایی اردوی آماده سازی در نیم فصل به احتمال فراوان اردوی خود را در کشور قطر و در کمپ اسپایر برگزار خواهد کرد.
این زمان برخی از تیم های مطرح اروپایی همچون لیورپول، آژاکس و ... در کمپ اسپایر حاضر هستند و تمرینات خود را در این کمپ برگزار می کنند. از طرف دیگر برخی از واسطه ها پیام هایی به باشگاه پرسپولیس داده و اعلام کردند که می توانند زمینه بازی دوستانه پرسپولیس مقابل این تیم های مطرح را فراهم کنند.
حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره اظهار داشت: به دلیل همزمانی اردوی پرسپولیس و برخی از تیم های بزرگ اروپایی در کمپ اسپایر این صحبت ها مطرح شده اما هنوز احتمال برگزاری اردو در قطر قطعی نشده هر چند که این کشور گزینه اصلی برای اردوی زمستانی است.
وی ادامه داد: در دوره قبلی مدیریت آقای انصاری فرد در این باشگاه و با تلاش هایی که صورت گرفته تیم بایرن مونیخ با همه ستاره هایش از دبی به تهران آمد. آن زمان هزینه برگزاری این بازی حدود 400 میلیون تومان بود که با درآمدزایی توانستیم این هزینه ها را پوشش دهیم. برای اولین بار توانستیم برای این بازی از تلویزیون حق پخش بگیریم و مطمئناً اگر برف سنگینی در آن روز نمی بارید استادیوم آزادی میزبان 100 هزار هوادار می شد اما به دلیل بارش برف حدود 50 هزار تماشاگر به ورزشگاه آمد.
قدوسی افزود: در حال حاضر باشگاه مشکلات مالی زیادی دارد و بخشی از بودجه امسال در گذشته هزینه شده است که این مسأله کار باشگاه را سخت کرده است. باشگاه در صورتی مبادرت به انجام بازی با تیم های مطرح می کند که این مسأله توجیه اقتصادی داشته باشد. این در حالی است که بنا به برخی مسائل تیم های اروپایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار