نصرالله سائلی رئیس بوکس استان زنجان: برای مسولین چه در سطح هیئت و چه در سطح اداره ورزش و جوانان و فدراسون بوکس کشور، وظایفی تعریف شده که سال گذشته همه در حد توان خود حمایت لازم را مضایقه نکردند؛ ولی قبول داریم که در آینده باید که مضاعف گردد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ هیئت بوکس استان زنجان یکی از هیئت های فعال اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان است که حرکت های نو و ارزشمندی در سال 98 در آن بوجود آمده است .
 انتخاب نصرالله سائلی در مجمع انتخاباتی هیئت بوکس به عنوان رئیس هیئت وحضور و سکانداری وی مصادف شد با مسابقات کشوری و موفقیت چند تن از بوکسور های استان زنجان که با زحمات مربیان خود و روسای هیئت های بوکس در شهرستان های استان؛ در سطح کشور دیده شدند.
شاخص ترین قهرمانان بوکس استان زنجان طوفان شریفی بود که تا یک قدمی کسب سهمیه المپیک پیش رفت ولی از کسب این سهمیه ارزشمند باز ماند؛ ولی چیزی از ارزشمندی طوفان شریفی کاسته نشد؛ چرا که بسیار جوان است و سن قهرمانی هایش طولانی.
روزهای آغازین سال 99 را همراه کردیم با گفتگویی نوروزی با نصرالله سائلی رئیس بوکس استان زنجان که در پی تقدیم می گردد:
بسم الله الرحمن الرحیم
ضمن تبریک سال نو خدمت همه عزیزان و ورزشکاران به ویژه خانواده بزرگ بوکس.
علی رغم همه مشکلاتی که بیماری کرونا ویروس برای جامه بوجود آورده امیدوارم سال نو را کنار خانوده و دور از دوستان و عزیزانتان بگذرانید. این هم توفیقی اجباری بود برای تجربه نچندان مطلوبی از نوعی دیگر زندگی کردن. انشالله با رعایت بهداشت و در خانه مانی از این بیماری با موفقیت عبور می کنیم و به زندگی عادی باز می گردیم . مسلما روزهای آینده قدر دوستی ها و عزیزانمان دوچندان خواهیم دانست چرا که دیدیم چگونه در آغوش گرفتن عزیزانمان ارزشمند است که از ما دریغ شد.
امیدوارم سال نو با اتکال به الطاف الهی و نصب العین قرار دادن فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان « جهش تولید » همه در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار