گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان از کشف 106 کیلو گرم تریاک طی یک عملیات پلیسی در محور "لردگان - بروجن" خبر داد.

سردار"غلامعباس غلامزاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط 2 دستگاه سواری از استان های جنوبی کشور به سمت استان چهار محال و بختیاری مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی استان افزود: با اقدامات خاص پلیسی، 2دستگاه خودرو متعلق به این سوداگران مرگ در محور" لردگان - بروجن" در یک عملیات شناسایی و توقیف شد.
سردار غلامزاده اذعان داشت: مأموران در بازرسی از این خودروها، 106کیلوگرم تریاک که به طور ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و 4 نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان در خاتمه با اشاره به معرفی متهمان به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائی از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر، پلیس را در دستگیری قاچاقچیان یاری کنند و هر گونه اخبار در این زمینه را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.#

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار