رئیس ستاد انتخابات استان: مشارکت حداکثری در انتخابات منوط به افزایش رضایتمندی عمومی است

استانداری مرکزی پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۶
اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان مرکزی با رئیس و اعضای دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ، گفت: مشارکت حداکثری آحاد ملت در انتخابات خانه ملت که اواخر سال برگزار می شود، منوط به افزایش رضایتمندی جامعه از عملکرد مسئولان و کارگزاران نظام است.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اظهار کرد: خروجی و بازتاب عملکرد مسئولان نظام اسلامی باید افزایش رضایتمندی عمومی و در نهایت مشارکت حداکثری مردم در فرآیند انتخابات را به دنبال داشته باشد.
وی ادامه داد: آحاد جامعه به خصوص نسل جوان عملکرد و اقدامات مسئولان و کارگزاران نظام را مورد ارزیابی قرار می دهند و از این منظر برنامه ریزی های کارشناسانه و هدفمند برای حل مشکلات مردم باید رویکرد اصلی مسئولان قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: رعایت اصل بی طرفی و قانونمندی رویه ستاد انتخابات استان است که این مهم به صورت فهرست وار به ستادهای شهرستانی و فرمانداری های استان نیز ابلاغ شده، بنابراین اعضای ستاد باید در تمام فعالیت ها بر مدار قانون و ضوابط حرکت کنند.
اکرمی اضافه کرد: فهرست ارزیابی شعب اخذ رای در حوزه نیازهای سخت افزاری تهیه شده که از سوی اعضای ستاد انتخابات استان مورد بازدید میدانی قرار گرفته و نقاط ضعف و قوت و کمبودهای شعب نیز فهرست بندی شده که در اسرع وقت رسیدگی می شود.
وی اظهار داشت: طراحی شعب اخذ رای در انتخابات امسال استان مرکزی باید به گونه ای باشد که حتی یک برگ رای هم بر زمین نماند و اگر لازم باشد در یک مکان فیزیکی ۲ شعبه اخذ رای مستقر می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: آموزش عوامل برگزارکننده انتخابات امسال آغاز شده و تمامی بخشداران و فرمانداران این استان حداقل هفته ای یک بار در این کارگاه ها شرکت می کنند.
اکرمی تاکید کرد: مسایل آی تی و فیبرنوری در تمامی نقاط مختلف استان باید به زودی با فعالیت مخابرات و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان حل شود.
وی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار