شاخص بورس امروز را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از ۳۷ هزار و ۴۷۰ واحدی به کار روزانه خود پایان داد.

به گزارش سرویس بورس مشرق ، شاخص بورس تهران امروز صبح را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از ۳۷ هزار و ۴۷۰ واحدی به کار روزانه خود پایان داد و در رقم یک میلیون و ۳۳۶ هزار واحدی آرام گرفت. ارزش معاملات روزانه بیش از ۶ هزار و ۳۷ میلیارد تومان بود و ارزش روز بازار به ۵ هزار و ۷۹۶ هزار میلیارد تومان رسید. شاخص کل هم وزن با کاهش ۴ هزار و ۷۸۰ واحدی به رقم ۳۸۴ هزار و ۳۴۱ واحد رسید.
بیشتر بخوانید:
یکی از راه های تحلیل بنیادی و حتی تکنیکال شناسایی نمادهای با ارزش بورس در معاملات روزانه و به دست آوردن هدف قیمتی آن است، هرچقدر ارزش معاملات چه در روند مثبت و چه منفی در یک نماد بیشتر باشد، آن نماد مورد توجه ویژه فعالان بازار سرمایه است، نمادهایی که در صف فروش و صف خرید قرار دارند نشان دهنده پیشرونده بودن یا اصلاح قیمتی نمادها بوده و می تواند مورد توجه قرار بگیرد، البته این یکی از آیتم های تحلیل نمادها بوده و برای تحلیل دقیقتر باید موارد بنیادی و تکنیکال یک سهم مانند ترازنامه و نمودار نیز مورد بررسی قرار بگیرد.
نمادهای تاثیرگذار معاملات امروز (دوشنبه، پنجم آبان ماه ۱۳۹۹) را بشناسید:
پر تراکنش های امروز بورس
نمادهای سیتا، خودرو، فولاد. غزر، فملی، امین، خساپا پرتراکنش های بورسی معاملات امروز بودند.
تاثیر مثبت بر شاخص کل بورس
این تاثیر را نمادهای پاکشو. فخوز، غزر، کدما با بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس از خود بر جای گذاشتند.
تاثیر منفی بر شاخص کل بورس
این تاثیر را نمادهای فولاد. فملی، تاپیکو، شپنا، کگل، شتران، وبملت ببیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس از خود بر جای گذاشتند.
بیشترین حجم معاملات
این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار