معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران جزئیات محدودیت های اعمال شده را در استان تهران از صبح هشتم فروردین اعلام کرد.

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم؛ محمد تقی زاده درباره جزئیات اعمال محدودیت ها در استان تهران، اظهار کرد: اعمال محدودیت ها در استان تهران از ساعت صفر روز جمعه ۸ فروردین عملیاتی خواهد شد و بنابر تأکید رئیس جمهور اجرای این طرح نباید موجب معطلی های زیاد برای مردم باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود: تداوم این طرح بعداز ۱۵ فروردین منوط به سفید بودن وضعیت پس از اجرای این طرح خواهد بود.
وی متذکر شد: بر اساس تأکید رئیس جمهور و وزیر کشور نحوه اطلاع رسانی درباره اجرای این طرح باید به گونه ای باشد تا تمام مردم از جزئیات اجرای این طرح مطلع باشند.
این مقام مسئول با بیان اینکه تداوم اجرای طرح در نهایت منوط به نظر ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا خواهد بود، افزود: بر اساس این طرح صرفاً ورود افراد بومی ساکن استان و شهر میسر است و شناسایی افراد صرفاٌ بر اساس شماره ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو امکان پذیر خواهد بود.
به گفته تقی زاده، خروج افراد از شهر ها بلامانع است و باید از طریق کنارگذر شهر ها صورت بگیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ادامه داد: مدارس و دانشگاه ها، پارک ها و مراکز تفرجگاهی و هرآنچه که محل تجمع مردم هستند تا پایان اجرای این طرح تعطیل خواهند بود.
وی متذکر شد: مشاغلی نظیر دفاتر پیشخوان دولت، بانکها، دفاتر پلیس ۱۰+ و صرافی ها با رعایت ضوابط بهداشتی می توانند در زمان اجرای این طرح فعالیت کنند.
این مقام مسئول یادآور شد: فروشگاه های زنجیره ای، نانوایی ها، میادین میوه و تره بار، جایگاه های عرضه سوخت بنزین و گاز و داروخانه ها از جمله مشاغلی هستند که نباید در اجرای این طرح تعطیل شوند.
تقی زاده عنوان کرد: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار