به گزارش تبریز جوان، در سومین روز ثبت نام، میان ثبت نام کننده ها، نمایندگان فعلی و چهره های چندان شاخصی به چشم نمی خورد. امروز سه شنبه (۱۲ آذرماه)، هم اکنون عقربه های ساعت ۸:۳۰ صبح را نشان می دهد و تا به این لحظه ۳ نفر در زیرزمین فرمانداری تبریز در حال سپری کردن مراحل ثبت نامی خود هستند. بهروز مهدوی، فرماندار تبریز نیز

به گزارش تبریز جوان، در سومین روز ثبت نام، میان ثبت نام کننده ها، نمایندگان فعلی و چهره های چندان شاخصی به چشم نمی خورد.
امروز سه شنبه (۱۲ آذرماه)، هم اکنون عقربه های ساعت ۸:۳۰ صبح را نشان می دهد و تا به این لحظه ۳ نفر در زیرزمین فرمانداری تبریز در حال سپری کردن مراحل ثبت نامی خود هستند.
بهروز مهدوی، فرماندار تبریز نیز به طبقه همکف آمده و از احتمال شلوغ بودن امروز می گوید. 
داوطلبان مراجعه کننده چهره های معروف و سیاسی نیستند و اکثرا تمایلی به انجام مصاحبه ندارند و جالب تر اینکه همه این افراد از پیروزی خود یقین دارند! 
تا ساعت ۹:۳۰ صبح امروز، فرد دیگری برای ثبت نام مراجعه نکرده؛ پِچ پِچ خبرنگاران از احتمال آمدن فلان چهره سیاسی تا شرکت کردن یک نماینده فعلی حوزه انتخابیه تبریز از حوزه انتخابیه تهران شروع شده است.
ساعت ۹:۴۵ دقیقه، یکی از داوطلبان شرکت در انتخابات وارد محل ثبت نام می شود؛ ایوب بابایی، متولد ۱۳۵۳، اهل تبریز و کارمند دولتی است. به گفته خودش به هیچ حزبی گرایش ندارد و مستقل آمده است. او فرزند شهید بوده و در مقطع دکترای علوم اجتماعی در حال تحصیل است.
آقای بابایی، معتقد است که جوانگرایی، کاهش تمرکزگرایی و افرایش دموکراسی از ملزومات انتخابات اخیر است.
بانوی دیگری راس ساعت ۱۰ صبح با عینک آفتابی وارد فرمانداری تبریز می شود! معصومه سرایی، متولد ۱۳۵۱ و دانشجوی دکتراست. او مدیر مدرسه بوده و در همه انتخابات مجلس بدون حمایت حزب خاصی شرکت کرده است.
سرایی، نقص در سیستم آموزشی را از جمله دغدغه هایش عنوان می کند و می گوید: اگر سیستم آموزشی و پرورشی کشور حل شود قطعا مشکلات دیگر اقتصادی و اجتماعی نیز حل خواهد شد زیرا بنده در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار