فدراسیون جهانی تکواندو با اعلام برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در قاره های آسیا و اروپا در شرایط مناسب بر تائید سهمیه های کسب شده تاکنون صحه گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، بعد از انتشار تعویق یکساله بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، فدراسیون جهانی تکواندو در پیامی به کشورهای عضو ضمن حمایت از این تصمیم نوشت که IOC با هدف حفظ سلامت و رفاه ورزشکاران شرکت کننده و همه افراد درگیر این رویداد بزرگ چنین تصمیمی اتخاذ کرده است.
در این پیام آمده است که بخش اعظمی از مسابقات کسب سهمیه تا کنون برگزار شد و سایر مسابقات را می توان با خیال آسوده و در بهترین زمان ممکن برگزار کرد تا فرصت عادلانه و مساوی برای همه همه تکواندوکار جهت حضور در المپیک و پارالمپیک فراهم کرد.
در بخش دیگری از این پیام به برگزاری مسابقات در سه قاره مختلف و تعهد به توکیو ۲۰۲۰ اشاره و آمده است. مسابقات در پان امریکن، آفریقا و اقیانوسیه برگزار شده و ۶۸ درصد سهمیه اختصاص داده شده و سهمیه های باقی مانده نیز به رقابتهای قاره های آسیا و اروپا مربوط است که در شرایط فعلی به تعویق افتاده است که فدراسیون جهانی برای برگزاری آن با IOC و IPC هماهنگ است.
فدراسیون جهانی عنوان داشته که در راستای توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مقامات بهداشت ملی، بخشی از برنامه هایی که برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده بود، به تعویق افتاد و در راه برنامه ریزی برای برگزاری کاملاً با وضعیت جهانی پیش خواهیم رفت.
در پایان این پیام آمده است که WT برای حمایت از برنامه های کنترل ویروس کرونا حمایت می کند چنانچه بسته های بهداشتی توسط شهرداری ووشی ارسال شد و با وجود آنکه در شرایط دشواری قرار داریم باید تلاش کنیم قوی تر از قبل ظاهر شویم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری