سالاری از تعیین شعب اختصاصی تأمین اجتماعی برای رفع مشکلات شرکت های دانش بنیان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان ، «مصطفی سالاری» در نشست علنی امروز( سه شنبه 19 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دستاوردها و مشکلات اقتصاد شرکت های دانش بنیان و نوآورانه گفت: اخیرا دستور داده اند تا شعب اختصاصی در استان تهران و دیگر استانها برای خدمات رسانی برای شرکت های دانش بنیان تعیین شود و بر همین اساس دو شعبه در غرب تهران و دو شعبه در شرق آن برای بررسی تخصصی درخواست های این شرکت های درنظر گرفته شده است .
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: سهامداران کسب و کارهای فضای مجازی برای بیمه کردن نیروهای خود می توانند با بخشنامه اخیر سازمان تأمین اجتماعی، خدمات دریافت کنند .
سالاری با تاکید بر اینکه تمام تلاش سازمان تامین اجتماعی کاهش دغدغه های فعالان حاضر در شرکت های دانش بنیان است، مطرح کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تأمین اجتماعی با تشکیل کارگروهی مشترک، مسائل و مشکلات شرکتهای دانش بنیان را بررسی کرده و در آن کارگروه، اصلاحات لازم برای خدمت رسانی بهتر و صدور بخشنامه های مورد نیاز و اصلاحات صورت می گیرد .
وی در جریان بررسی وضعیت شرکت های دانش بنیان گفت: در جلسه ای که در مجلس با حضور نمایندگان استارت آپ ها و حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد تفاهماتی صورت گرفت؛ از جمله اعتراضی به ضریب پیمان برای محاسبه حق بیمه وجود داشت که این ضریب تبدیل به لیست شود و ما این را یکی دو روز بعد از جلسه ابلاغ کردیم. همچنین این موضوع نیز ابلاغ شد که شعب اختصاصی در تهران و استان های دیگر برای این شرکت ها در نظر گرفته شود .
سالاری ادامه داد: در خصوص شرکت ها و موسسات دانش بنیان تفاهم نامه ای که بین ما با معاونت علمی رئیس جمهور ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار