امام جمعه موقت ساری: رئیس قوه قضائیه با سلاطین سکه و ارز با جدیت برخورد کند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴
امام جمعه موقت ساری: رئیس قوه قضائیه با سلاطین سکه و ارز با جدیت برخورد کند
امام جمعه موقت ساری با تاکید بر تقویت عدالت در دستگاه قضایی، گفت: رئیس جدید قوه قضائیه در برابر سلاطین سکه و ارز با جدیت برخورد کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حجت الاسلام محمد قاسمی در خطبه های امروز نماز جمعه مرکز مازندران در مصلای جمعه ساری با دعوت مومنان به تقوای الهی، اظهار داشت: فلاح، رستگاری، عشق، محبت، مودت و کمک به همنوع شاخصه بارز انسان مومن و متقی است.
وی افزود: سال 97 با همه فراز و نشیب های خود در حال سپری شدن بوده البته سختی های بسیاری از سوی دولت به مردم به دلیل تحریم ها و گرانی وارد شده است.
امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه دولت باید در آستانه نوروز نظارت جدی تری بر بازار داشته باشد، تصریح کرد: گرانی بالای محصولات شب عید سبب شده که هنوز بسیاری از محصولات شب عید در سبد خرید خانوارهای ایرانی قرار نگیرد.
قاسمی با بیان اینکه مواضع رهبری انقلاب در موضع گام دوم انقلاب باید با جدیت اجرایی شود، افزود: ملت ایران همواره تابع محض ولی فقیه بوده و باید با اجرایی شدن منویات رهبری، جشن 80 سالگی انقلاب اسلامی توسط ملت آزاده ایران برگزار شود.
وی با اعلام اینکه ملت ایران سر دوستی و سازش با استکبار جهانی و آمریکای خونخوار نخواهد داشت، تصریح کرد: مفاد بیانیه معظم الله بسیار سرنوشت ساز بوده و حاوی پیام های بین المللی است.
افزایش قیمت سکه و طلا در ایران با رشد 10دلاری قیمت طلا در دنیا
قیمت دلار، قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/23
قیمت دلار، قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/22
قیمت دلار، قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/21
امام جمعه موقت ساری با گرامی داشت ایام اعتکاف از این سنت به عنوان آیین عبادی و درس خودسازی ملت یاد کرد و گفت: حضور جوانان در مراسمات ایام اعتکاف بسیار پررنگ بوده ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه موقت ساری: رئیس قوه قضائیه با سلاطین سکه و ارز با جدیت برخورد کند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم