ایرج شرف زاده
بیش از یک ماه قبل و در زمانی که شیوع ویروس کرونا در برخی شهرهای کشور دیده می شد ، حس روحانی رییس جمهور با حضور در تلویزیون اعلام کرد که از شنبه اوضاع عادی خواهد شد .
از آن روز بیش از یک ماه گذشته است و شیوع ویروس کرونا نه تنها فروکش نکرده بلکه تمامی استان های کشور و بسیاری از شهرها و روستاها را درنوردیده است .
ده ها تن از پزشکان و پرستاران زحمتکش به کام مرگ کشیده شده اند ، شماری از کارکنان بانک ها قربانی این ویروس مرگبار شده اند و تعداد فوت شده ها که زمانی روزانه ۱۵تا۲۰نفر اعلام می شد در حال حاضر به روزانه حدود ۱۵۰ نفر رسیده ولی ((شنبه)) روحانی هنوز نرسیده است .
زمانی که بسیاری از پزشکان ، مسئولان و دست اندرکاران از روحانی درخواست قرنطینه قم را کردند ، وی اعلام کرد که اعتقادی به قرنطینه ندارد .
آقای روحانی ! آنقدر مماشات و سهل انگاری کردید که در تعطیلات نوروزی باعث شدید ۸ میلیون نفر در جای جای کشور بار سفر ببندند و به این شهر و آن شهر بروند تا مبتلایان احتمالی ، این ویروس کشنده را ناخواسته در تمامی نقاط کشور شایع کنند .
چرا شما اجازه دادید بیش از ۲۰۰هزار نفر از مردم قم که یکی از پر خطرترین و آلوده ترین نقاط کشور به ویروس کرونا بود در تعطیلات نوروزی به مسافرت بروند ؟ چرا شما به عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور ، نجات جان انسان ها و عبور از این بحران را در اولویت کاری خود قرار ندادید ؟
شما پس از یک ماه و اندی هنوز نمی توانید به صراحت و شجاعانه برای قرنطینه نقاط پر خطر تصمیم بگیرید . شما و وزیران دولتتان هرکدام مسائل را به یکدیگر پاس می دهید . کشور هند با یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون نفر جمعیت در یک تصمیم قاطع ، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار