رونمایی از دیوارنگاره پویش ملی «ما پیروزیم» در رشت

بسیج نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳
مراسم رونمایی از دیوارنگاره پویش ملی «ما پیروزیم» در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، مراسم رونمایی از دیوارنگاره پویش ملی «ما پیروزیم» پیش از ظهر امروز در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار شد.
باید برای نسل جدید روشنگری کرد
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این جلسه با بیان اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس دوره پرافتخار کشور است، اظهار کرد: نقطه های عطف و ارزشمندی در دوران دفاع مقدس وجود دارد که حماسه سوم خرداد یکی از آن ها است.
پاکاری با اشاره به اینکه بعد از سال ها هنوز سالروز حماسه سه خرداد گرامی نگه داشته می شود، افزود: از رشادت های رزمندگان در عملیات بیت المقدس هنوز صحبت می شود و هنوز هم برخی از جان فشانی های رزمندگان برای مردم روشن نشده است.
وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود، گفت: باید برای نسل جدید روشنگری کرد و رشادت های دلاورمردان دوران دفاع مقدس را برای جوانان بازگو کرد.
تقدیم بیش از 260 شهید گیلانی در عملیات آزادسازی خرمشهر
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان در این جلسه با اشاره به اینکه امروز ما پیوند ویژه ای نیاز داریم تا این روز به کلیه ادوار زندگی خود وصل کنیم، اظهار کرد: دشمن امروز خیلی شفاف تر به میدان آمده است و به همین دلیل نیاز به الگو داریم.
سرهنگ عباس بایرامی با بیان اینکه در آزادسازی خرمشهر 16 هزار کشته و 19 هزار اسیر از دشمن گرفتیم، افزود: موفقیت های دفاع مقدس حاصل وحدت جامعه به رهبری حضرت امام خمینی (ره) بود.
وی با اشاره به اینکه تمامی اقشار جامعه در آزادسازی خرمشهر حضور داشتند، بیان کرد: دشمن بعد از آزادسازی خرمشهر دچار یک آشفتگی عجیب شد و معادلات منطقه ...