ایسنا/لرستان مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ۱۸ پروژه عمرانی – ورزشی استان در روند تکمیل قرار گرفته است.

حشمت الله امان الهی در نشست هم اندیشی با روسای هیئت های ورزشی لرستان، اظهار کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد با استفاده از ظرفیت نمایندگان و مسئولین استانی و وزارتی ورزش را به ایده آل ها برسانیم.
وی با بیان اینکه خوشبختانه با کمک و رایزنی نمایندگان و مسئولین وزارتی و استانی مسیر ورزش استان در حال اصلاح شدن است، افزود: نمایندگان نیز با تلاش و حمایت و رایزنی ها از طرف وزارت خانه و مسئولان در حال کمک به ورزش استان هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: طبق ارزیابی وزارت در سال گذشته در ۱۱ استان تیپ دوم جایگاه دهم را به دست آوردیم و در جایگاه کلی در رده ۲۶ قرار گرفتیم ولی کرونا همه چیز را تعطیل کرده و امیدواریم با بهبود اوضاع وضعیت را تغییر دهیم.
امان الهی با بیان اینکه تا اطلاع رسمی باید فعالیت ها و برنامه های ورزشی عمدتاً در فضای مجازی دنبال شوند، خاطرنشان کرد: تمام تلاش و امکانات خود را برای مهار این ویروس به کار خواهیم گرفت.
وی خاطرنشان کرد: در ابتدای ورود، ۵۵ پروژه ورزشی کلاً تعطیل بودند که از این تعداد ۱۸ پروژه را فعال کرده ایم و ۱۵ پروژه هم مقدمات فعال شدن آن ها انجام شده یا در مرحله مناقصه و استعلام هستند که به زودی فعال خواهند شد؛ همچنین تلاش داریم تا پایان عمر دولت تعدادی از این پروژه ها را به مرحله افتتاح برسانیم.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان اضافه کرد: با پیگیری هایی که طی این مدت صورت گرفت کار آب رسانی به دهکده المپیک پس از ۱۵ ساله حل وفصل شد.
امان الهی با بیان اینکه ورزش و جوانان فقط دستگاه بهره بردار پروژه دهکده المپیک است، بیان کرد: امیدواریم این پروژه مهم ورزشی استان به زودی به بهره برداری برسد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار