اعتمادآنلاین|حزب جمهوریخواه روز پنجشنبه اعلام کرد که 2.3 میلیون دلار از منابع انتخاباتی ترامپ در ویسکانسین توسط هکرها به سرقت رفته است.
«اندور هیت» گفت: هکرها 2.3 میلیون دلار از حساب حزب جمهوریخواه ویسکانسین که برای کمک به انتخاب مجدد دونالد ترامپ اختصاص یافته بود، سرقت کردند.
رییس حزب جمهوریخواه در ویسکانسین افزود: حزب جمهوریخواه در 22 اکتبر (اول آبان) متوجه فعالیت مشکوک شد و روز جمعه موضوع را به پلیس اف بی آی اطلاع داد.
حمله هکرها در ایالت ویسکانسین در حالی رخ میدهد که رقابت میان بایدن و ترامپ برای کسب آرای الکترال ایالتها روز به روز شدیدتر شده و این ایالت نیز با داشتن 10 رای الکترال در پیروزی هر یک از نامزدهای انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا نقش بسزایی دارد.
دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا و نامزد حزب جمهوریخواه در سال 2016 توانست با کسب 23 هزار رای پیروز انتخابات ایالت ویسکانسین شود و برای این دور از انتخابات نیز برنامه ویژهای برای این ایالت دارد.
جو بایدن نامزد دموکراتها در انتخابات 2020 نیز چشم به آرای ایالت ویسکانسین دوخته و قرار است امروز (جمعه) به ایالت سفر کند.
بیش از 70 میلیون تن از شهروندان آمریکا تا چهارشنبه 28 اکتبر (هفتم آبان) با ارسال آراء خود در انتخابات روز سوم نوامبر (13 آبان) شرکت کردند.
این مقدار بیش از نصف کل شرکت کنندگان در انتخابات سال 2016 محسوب میشود و نشان میدهد که میزان مشارکت در رای گیری امسال بشکل بیسابقهای نسبت به گذشته افزایش خواهد یافت.
جمهوری خواهان در ایالتهائی که تحت کنترل دارند با برگزاری حضوری رای گیری زودرس در تلاش جبران عقب ماندگی خود هستند.
دموکراتها در میان اقلیتهای قومی و مذهبی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار