مولینگ دریا در سریال به رنگ خاک که این روزها از شبکه اول سیما پخش می شود هر چه جلوتر می رود بیشتر دردسرساز می شود و بر سر زبان ها می افتد. اما آیا مولینگ دریا واقیعت دارد؟

به گزارش ایمنا داستان اصلی سریال به رنگ خاک به موضوع مولینگ برمی گردد. مهرداد تمام توانش را به کار گرفته تا آن را پیدا کند. از طرفی کیوان هم از هیچ کاری دریغ نمی کند و چه بسی دست به جنایت هم بزند .
مولینگ چیست؟
مولینگ دریا همان شیء گرانبها و ارزشمندی است که همه کشمکش ها و جدال ها در سریال به رنگ خاک بر سر آن است. مولینگ آن طور که در سریال به رنگ خاک توضیح داده شده یک گنج است؛ گنجی که گمان می شد به اعماق آب افتاده و پنهان شده اما حالا معلوم شده سرنوشت دیگری داشته است. 
مولینگ دریا یک شی واقعی نیست. یعنی در دنیای واقعی چنین گنجی با این نام وجود ندارد بلکه فقط اصطلاحی است که در سریال به رنگ خاک به کار می رود و کاملا تخیلی است.  در دنیای دریا، هنوز گنج هایی وجود دارد که دست کسی به آن ها نرسیده است، این گنج ها مربوط به کشتی های به گل نشسته یا مربوط به دزدان دریایی می باشد که خودشان نیز گرفتار شده اند .
ویدئوی یافتن گنج دریایی را ببینید:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4
مولینگ واقعی وجود ندارد
این نوع گنج های خیالی در بسیاری از فیلم ها و سریال ها وجود دارد و باعث می شود شخصیت ها با هم وارد نزاع نشوند و در واقع داستانی جذاب شکل بگیرد.  اگر چه مولینگ در دنیای واقعی وجود ندارد اما از این نوع گنج ها و در واقع میراث فرهنگی در کشور ما کم نیستند و قاچاقچیان و سودجویان همیشه دنبال این بوده و هستند که آنها را پیدا و غارت کنند .
پایان سریال به رنگ خاک چه می شود؟
با توجه به داستان این طور به نظر می رسد که در پایان سریال به رنگ خاک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار