نخست وزیر رژیم صهیونیستی اقدام دادستانی این رژیم در اعلام جرم علیه او را «کودتا» علیه خودش توصیف کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه به اقدام دادستانی این رژیم در اعلام جرم علیه او واکنش نشان داد. 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از ماه ها پیش درگیر چند پرونده قضایی است، امروز (پنج شنبه) رسما با سه اتهام روبرو شد. به نوشته روزنامه «هاآرتص»، دادستانی رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که نتانیاهو به تقلب، دریافت رشوه و سوء استفاده از اعتماد عمومی متهم شده است.
نتانیاهو این اقدام را «تلاش برای کودتا» علیه خودش توصیف کرد و گفت که افرادی که تحقیقات در این پرونده ها را به عهده داشته اند به دنبال حقیقت نبوده اند. نتانیاهو گفت به نظام قضایی احترام می گذارد، اما اتهامات مطرح شده علیه او ساختگی هستند. 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: «ما باید از کسانی که [در این پرونده ها] تحقیق کردند و آن دادستانی که این پرونده های آلوده را می سازد، تحقیق کنیم.»
نتانیاهو گفت: «مردم، اعتماد به این نظام قضایی را از دست داده اند.»
نتانیاهو ۳۰ روز فرصت دارد تا به صدور درخواست سلب مصونیت، اعتراض کند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی روش تحقیقات دادستان رژیم صهیونیستی را «به شدت معیوب» توصیف کرد و گفت پیگردهای قضایی با اغراض سیاسی صورت می گیرند. 
پلیس رژیم صهیونیستی سه پرونده درخصوص فساد دولتی و مالی علیه نخست وزیر خود تشکیل داده و طی یک سال اخیر از منابع مختلفی شامل دستیاران و وزیران پیشین کابینه، بازجویی کرده است. اولین مورد موسوم به «پرونده ۱۰۰۰» است که در آن نتانیاهو به دریافت مستقیم رشوه و رانت خواری متهم است.
پرونده دوم فساد مالی نتانیاهو موسوم به «پرونده ۲۰۰۰» درباره سوء استفاده از قدرت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار