باقری: تاثیر برانکو در نتایج پرسپولیس مشخص است/ مدیران باشگاه هرچه سریع تر مشکلات مالی را حل کنند

فارس نیوز سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰:۴۷
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانم منظور جعفر کاشانی از آن صحبت ها چه بود اما عملکرد برانکو و همکارانش در نتایج پرسپولیس و تأثیرگذاری آن کاملا مشخص است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در فاصله پنج هفته مانده به پایان لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به سایر مدعیان قهرمانی در صدر جدول قرار دارد اما بازی های آینده این تیم تعیین کننده این خواهد بود که شاگردان برانکو ایوانکوویچ برای سومین سال متوالی می توانند قهرمان لیگ برتر شوند یا نه. در این بین اما مشکلاتی نظیر مسائل مالی و برخی موارد دیگر پیش روی پرسپولیسی ها قرار دارد اما آن ها عزم خود را برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی و همچنین صعود به مراحل دیگر لیگ قهرمانان آسیا جزم کرده اند.
با کریم باقری مربی و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت این تیم در آستانه بازی با ذوب آهن اصفهان و همچنین سفر به امارات برای بازی برگشت مقابل الاهلی عربستان گفتگویی کردیم که در زیر می خوانید:
فارس: سال ۹۸ برای پرسپولیس تا اینجا خوش یمن بوده و نتایج درخشانی گرفتید. در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی با ذوب آهن صحبت کنید.
بله! خدا را شکر می کنیم که تا اینجا نتایج خوبی گرفتیم و خوشبختانه در این چند سال وضعیت پرسپولیس خیلی خوب بوده است و توانسته ایم نتایج مورد پسند هواداران پرسپولیس را بگیریم. البته برای ما جای خوشحالی دارد که هواداران در این سال ها از پرسپولیس راضی هستند و حمایت خیلی خوبی از تیم انجام دادند. نتایج تیم هم خدا را شکر خوب بوده، اما با شرایطی که امسال پرسپولیس دارد واقعا کار سخت است و بازی های خیلی سختی پیش رو داریم. در حال حاضر در انتهای فصل قرار داریم و بازی ها هم فشرده است. ما چند فینال سخت داریم و کل عوامل پرسپولیس تلاش می کنند تا با نتایج خوب دل هواداران را شاد کنیم. هواداران ...