مدیر کل بازرسی استان البرز با بیان اینکه به عنوان عضو ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی با هرگونه تخلف انتخاباتی بر اساس قانون برخورد می شود،گفت:شکایتی از نحوه ثبت نام داوطلبان در کرج به سازمان بازرسی واصل نشده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،  احمد علی آبادی فراهانی در بازدید از سایت ستاد انتخابات ثبت نام داوطلبان مجلس یازدهم مستقر در فرمانداری کرج در جمع خبرنگاران، در مورد وضعیت ثبت نام داوطلبان اظهار داشت: تا این لحظه مشکل خاصی در ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در دو حوزه استان البرز نبوده است.
انتخابات 98 هرمزگان | آمار قطعی ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس در هرمزگان به 111 نفر رسید
تعداد ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس در تهران به 2840 نفر رسید
انتخابات 98 خوزستان| نام نویسی استاندار سابق خوزستان برای انتخابات مجلس
وی افزود: همه داوطلبان از فراهم کردن امکانات ثبت نامی در حوزه انتخابیه کرج رضایت داشتند.
مدیر کل بازرسی استان البرز با بیان اینکه وظیفه سازمان بازرسی استان البرز نظارت است، بیان کرد: بازدید امروز نیز در همین راستا انجام شده است.
فراهانی با اشاره به تخلفات زودهنگام برخی از کاندیداها، گفت: قبل از شروع ثبت نام با همه دستگاه های اجرایی استان مکاتبه و مواردی مرتبط گوش زد شده است،سازمان بازرسی به عنوان عضوی از ستاد پیشگیری جرائم انتخاباتی وظایفی دارد از جمله نظارت که ما در این حوزه نطارت کامل داریم اگر گزارشی اعلام شود، ورود می کنیم.
مدیرکل سازمان بازرسی استان البرز در خصوص احتمال استفاده از امکانات دولتی در انتخابات،گفت: سازمان بازرسی از طریق سایت به صورت شبانه روزی با مردم در ارتباط است،بازرسی استان البرز به عنوان عضوی از ستاد پیشگیری به ماموریت های محوله پرداخته و ورود می کنیم شهروندان اگر تخلف انتخاباتی دیدند می توانند به اداره کل بازرسی استان البرز منعکس کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار