کیا کادنزا ۲۰۲۲ اولین خودرویی خواهد بود که با آرم جدید کیا روانه بازار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار، ساخت خودروهای کیا از اوایل سال آینده اجرایی می شود و به گفته مدیرعامل این شرکت خودروسازی، نام تجاری این خودرو ژاپنی پویاتر، شیک و مبتکرتر خواهد شد. اولین سفارش این خودرو از یک آرم جدید استفاده خواهد کرد و صادقانه می گوید مدت هاست این تغییر نام را در سر دارد. نسل سوم کادنزا اولین خودرویی که خواهد بود که آواتار اصلاح شده را به کار خواهد گرفت.
حدس زده می شود که کیا قصد دارد تغییرات زیادی را برای این سدان بزرگ در نظر بگیرد. این کارخانه خودروسازی برای انعکاس موقعیت بالاتر خود، نام خودرو را تغییر خواهد داد، K۷ حداقل در بازار داخلی خود با نام تجاری K۸ تغییر نام می یابد.
هنوز مشخص نیست که آیا کادنزای تولیدی برای ایالات متحده تغییر نام دهد، اما اگر این اتفاق بیفتد خیلی تعجب نخواهیم کرد، زیرا اپتیما نیز از قبل نام K۵ را تغییر داده است. همانطور که قبلا گزارش شده بود، نسل بعدی سدونا که قبلاً در کره جنوبی مشخص شده است، احتمالاً با پلاک کارناوال، تغییر نام داده و همچنین در ایالت تغییر خواهد کرد.
تغییر نام K۸ مدتی است که با توجه به مارک تجاری کیا K۸ در سال ۲۰۱۶ در دست کار است. با گزارش جدید نه تنها مدل معمولی، بلکه "K۸ GT-Line" و "K۸ GT" نیز از TKCB می گوید انتقال به K۸ در حال حاضر به صورت داخلی برقرار شده است. گفته می شود که مدل نسل بعدی لوکس تر شده و از نظر ابعادی رشد می کند، بنابراین منطقی است که کیا می خواهد نام جدید این خودرو با وضعیت رده بالا نشان دهد.
در قسمت جلوی این خودرو یک سدان معمولی دیده می شود، اما در نیم رخ آن طراحی برجسته تری به چشم می خورد. شیشه جلوی باریک و سبک بدنه Kammback این خودرو نشان می دهد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار