رییس جمهوری گفت: مجلس شورای اسلامی در ایران مجلس قدرتمندی است و جایگاه عظیمی دارد و برای همه قانون وضع می کند.
به گزارش ایرنا، حسن روحانی صبح امروز(چهارشنبه 30 بهمن 98) در جلسه هیات دولت گفت: در آبان ماه حوادثی اتفاق افتاد که دشمنان می خواستند از سوء استفاده کنند. در روزهای ابتدایی آن حوادث، مردم از زنجان، تبریز و همه استان های کشور به صحنه آمده و افتخار بزرگ یکپارچگی، وحدت و امنیت ملی که مورد توجه همه بود، جلوه های زیبا و ماندگار را ساختند.
وی با اشاره به سالگرد قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۵۶ اظهار داشت: البته وقتی از آذربایجان و تبریز نام می بریم باید به سالگرد ۲۹ بهمن ۵۶ هم اشاره کنیم که آن حادثه، حادثه بسیار مهمی بود. البته به عنوان چهلم حادثه قم بود که در ۱۹ دی رخ داده بود اما آنهایی که تاریخ انقلاب را به یاد دارند، می دانند قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن کمر رژیم را شکاند و یک امیدواری عظیم در سراسر کشور به وجود آورد.
رییس دولت دوازدهم ادامه داد: برای همه روشن بود در حرکتی که مردم آذربایجان و تبریز به صحنه آمدند، پیروزی ما حتمی و قطعی است. آنهایی که محاسبات سیاسی دستشان بودند و از رجال سیاسی بودند، می دانستند که این پایان کار رژیم است و کمتر از یک سال انقلاب شکوهمند ما به پیروزی رسید.
روحانی با بیان اینکه در مسئله شهادت سردار سلیمانی، مردم یک کار اعجاب آور کردند و مردم دنیا و منطقه را به شگفتی درآوردند، تصریح کرد: هیچ کسی فکر نمی کرد چه قدر میان مردم و نیروهای مسلح نزدیکی وجود دارد، هیچ کسی فکر نمی کرد مبارزه با تروریسم برای مردم ایران تا چه اندازه مهم باشد و امنیت خاورمیانه و همسایگان برای مردم اهمیت دارد. سردار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار