مصوبه نمایندگان برای تامین اعتبار جهت ساخت مسکن محرومان و رزمندگان معسر در بودجه

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۳۴
عضو کمیسیون عمران از در نظر گرفتن ردیف هایی در بودجه ۱۴۰۰ برای مسکن محرومان و رزمندگان معسر در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

- اخبار سیاسی -
اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، در تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوعش،اظهار داشت:ادامه رسیدگی به بندها و تبصرهای لایحه بودجه سال 1400 در حوزه کاری کمیسوین عمران در دستورکار جلسه امروز قرار داشت.
وی با بیان اینکه در این جلسه در حوزه محرومیت زدایی و عدالت خواهی در تامین اعتبارات مصوبات خوبی در کمیسیون داشتیم، افزود: با مصوبه اعضای کمیسیون در حوزه های آب، فاضلاب ، برق و راه روستایی کمک های خوبی در لایحه بودجه در نظر گرفته شد.
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه در جلسه امروز برای توسعه زیر ساخت های حمل و نقل عمومی ردیف هایی در لایحه 1400 در نظر گرفته شد ، ، ادامه داد: همچنین اعضای کمیسیون برای بیمه برخی از اقشار آسیب پذیر از کرونا مانند کارگران ساختمانی، زنبورداران و غیره ردیف هایی را در لایحه بودجه سال 1400 اختصاص دادند.
شاکری تاکید کرد: اعضای کمیسیون عمران در این جلسه همچنین با مجوز به وزارتخانه های آموزش و پرورش و علوم برای تبدیل به احسن املاک خودشان با رعایت و مقررات خاص با اصلاحاتی موافقت کردند.
وی با تاکید بر اینکه برای مسکن محرومان و رزمندگان معسر ردیف های اعتباری در لایحه بودجه سال آینده در نظر گرفته شد، بیان داشت:برای پیشگیری از سیل و سیل آب و همچنین تامین خسارات با تصویب اعضا نیز اصلاحاتی در بودجه سال 1400 صورت گرفت.
عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد:در نشست امروز کمیسیون عمران برای گسترش خطوط ریلی و توسعه حمل و نقل جاده ای و بهبود عملکرد سازمان راهداری و بهبود تجهیزات ارژانس ردیف هایی اختصاص داده شد.
شاکری با اشاره به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار