مدیرکل هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان برنامه های انجام شده در سال 98 و برنامه های آینده برای سال 99 تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ روح الله اسدی، مدیرکل هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، در خصوص عملکردهای حوزه جوانان در سال 98 گفت:  سال گذشته، سال پر فراز و نشیبی بود که با سیل آغاز شد و با کرونا به پایان رسید. به علاوه با مشکلات بسیاری در این زمینه مواجه بودیم اما در مجموع در حیطه جوانان عملکرد استان ها، قابل دفاع بود و با وجود مشکلات تمام برنامه های مصوب را اجرایی کردند. 
او ادامه داد: ستادهای ساماندهی رشد نسبی خوبی داشتند. از سطح ملی و شهرستانی هم برنامه ها برگزار شده و هم فرماندهان و هم استانداران تمام برنامه های تدوین شده را انجام دادند. البته برنامه های هر استان در سالی که گذشت تدوین شد و برا وزیر محترم ارسال شد تا از شرایط موجود در هر استان بهره مند شود. 
اسدی با تاکید بر اینکه اتفاقات خوبی در سال گذشته رقم خورد، توضیح داد:  دبیرخانه های ستاد فرماندهی از طرف وزارت انجام شد و هر استان مشکلات خود را مطرح و راه کار خود را ارائه داد. 
 مدیرکل هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه عزم ملی یکی از مواردی است که باید به آن توجه شود، بیان کرد: عزم ملی راه حل تمامی مشکلات از زمان انقلاب تا دوران جنگ و اکنون شیوع ویروس کرونا بوده و هنوز هست. چنانچه در حوزه ما یک بخش فرابخشی وجود دارد که مسئول رسیدگی به مشکلات است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه در امور جوانان خواستار عزم ملی هستیم، گفت: مهمترین بستر قانونی برای تصمیم گیری، سیاست گذاری و نظارت بر عملکرد دستگاه ها، ستاد ساماندهی امور جوانان است. این ستاد در سطح ملی در سال 84، در سطح استانی در سال 86 و در سطح شهرستان از سال 91 ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار