در ترحیم دختر آبی همه بودند الا سلبریتی ها +عکس و فیلم

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶
مراسم هفتمین روز درگذشت سحر خدایاری در روستای سلم از توابع شهرستان کیار استان چهارمحال و بختیاری با حضور تعدادی از مردم روستا و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش مشرق ، مراسم هفتمین روز درگذشت سحر خدایاری صبح و عصر امروز در روستای «سلم» از توابع شهرستان کیار حدود ۴۵ کیلومتری مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد؛ گزارش زیر روایت فارس از این مراسم است.
بیشتر بخوانید:
بعد از گذشتن از شهر شلمزار و لابه لای جنگل های بید به روستای سلم می رسیم؛ روستا خیلی بزرگ نبود، به همین دلیل به راحتی به منزل مادری حاج حیدرعلی خدایاری (پدر سحر) رسیدم. در اواسط راه با فرد میانسالی همراه می شوم که اتفاقا از بستگان «سحر» است؛ از فرصت استفاده می کنم و اولین سؤال را از کلیت ماجرا می پرسم؛ معلوم است که دل پری از حواشی اتفاق افتاده دارد؛ کوتاه بودن مسیر اجازه طرح جزییات را نمی دهد.
به محض رسیدن به منزل، حیدرعلی (پدر مرحوم)، برادرش، شوهرخواهر و جمعی از بستگان دیگر از منزل خارج می شوند و در کوچه تصادفی به یکدیگر رسیدیم، تا شنیدند که خبرنگار هستیم، پدر بغض می شکند و اشک در چشمانش جمع می شود و سایر بستگان هم کمی حساسیت نشان دادند.
پدر سحر گفت مگر دیشب گزارش تلویزیون و مصاحبه من را با خبرگزاری های داخلی ندیدید؟ من همه حرف هایم را زدم و حرف جدیدی ندارم! لحن آرام و ابراز همدردی من روی پدر تاثیر گذاشت؛ با لحنی آرام تر ادامه داد: "دیدید چگونه با آبرویم بازی کردند؟ من دیروز تمام حرفهایم را به همکارتان گفتم، حرف من همان است که دیروز از صداوسیما هم پخش شد."
چند قدمی با پدر سحر همراه می شویم ولی صمیمت ایجاد شده هم در تغییر نظرش تاثیری نداشت؛ یکی از بستگان از دورتر با همان لهجه محلی می گوید دشمن قصدسوء استفاده از این موضوع را دارد و این مسئله داغ این خانواده را سنگین تر کرده، از شما هم خواهش می کنم به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار