دزفول - ایرنا - امام جمعه موقت دزفول گفت: دامن زدن به قومیت گرایی از سوی برخی نامزدها ندایی شیطانی است و مردم باید نسبت به این موضوع هشیار باشند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مرتضی بیگدلی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی(ع) این شهر با تاکید بر لزوم مبارزه نمایندگان مجلس با فساد افزود: برخی افراد علاوه بر دست درازی به بیت المال، ناامیدی و یاس را در جامعه تزریق می کنند.
امام جمعه دزفول سردار سلیمانی را موهبتی بی بدیل برای ملت ایران دانست و گفت: حاج قاسم در زمان حیات خود نقش مهمی در منطقه ایفا کرد و شهادت او نیز تاثیر قابل توجهی در منطقه داشت.
وی افزود:  سردار سلیمانی موفق شد در طول چند سال از میان کشورهای مختلف بیش از ۵۰۰ هزار جوان را آموزش دهد که همین افراد عرصه را بر دشمنان تنگ می کنند.
حجت الاسلام بیگدلی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد آمریکا در پاسخ به ترور شهید سلیمانی بیان کرد: موشک های نقطه زن سپاه ابهت آمریکا را شکستند و جهان را متحیر کردند.
وی افزود: دشمن تلاش داشت با ایجاد توطئه و اغتشاش در کشور ناامنی ایجاد کند ولی شهادت سردار سلیمانی و یارانش این توطئه را خنثی و همه مردم را متحد و یکدل کرد.
امام جمعه موقت دزفول بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام می کند، گفت: توجه به حفظ انگیزه های ایمانی مردم، اتحاد اقوام مختلف، بکارگیری جوانان با انگیزه و علم برای کشور اقتدارآفرین هستند.
وی با اشاره به تحریم فرمانده سپاه خوزستان از فرزندان دزفول توسط آمریکا افزود: سردار حسن شاهوارپور با ارائه خدمات ارزشمند به جامعه، دشمن را در رسیدن به اهدافش مایوس کرده است لذا با تمام وجود از او پشتیبانی می کنیم.
حجت الاسلام بیگدلی با بیان اینکه پیکرهای مطهر ۱۷۰ شهید والامقام بزودی از مرز خرمشهر وارد کشور می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار