آیت الله رئیسی:

مشکلات قضایی در استان سمنان رصد شده است

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۱۱
سمنان- رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مسائل و مشکلات دستگاه قضائی استان سمنان رصد شده است، گفت: برای رفع این مشکلات و موانع تصمیم گیری خواهد شد.

دریافت 45 MB
به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنج شنبه در بدو ورود به استان سمنان و پس از استقبال از سوی مسئولان در فرودگاه مرکز استان با بیان اینکه ۲۵ همکار ما در قوه قضائیه طی روزهای گذشته در سفری به استان سمنان مسائل و مشکلات کاری قضائی، اداری و مسائل مردم را مورد بررسی قرار داده اند، تاکید کرد: این سفر در ادامه سفر نخست همکاران برای رسیدگی به مسائل استان است.
وی با اشاره به دریافت نظرات نماینده ولی فقیه در استان سمنان و استاندار و همچنین همکاران قضائی و اداری، بیان کرد: مسائل بررسی شده توسط گروه های اعزامی، مورد کنکاش قرار می گیرد و هرچه از مشکلات توانستیم در استان تصمیم گیری کنیم، امروز برای رفع مشکلات انجام خواهیم داد و آنچه مربوط به مرکز کشور می شود، در نخستین نشست هایمان در تهران پیگیری می کنیم تا سفرهای استانی دارای ضمانت اجرایی باشد.
رئیس دستگاه قضائی با اشاره به سه هزار شهید استان سمنان و ایثارگری های این دیار در دوران دفاع مقدس افزود: باید از این مردم و همه همکاران قضائی عذرخواهی کنیم که در اجتماعات مردمی نمی توانیم به دلیل کرونا حضور یابیم و از این بابت احساس خسران می کنم اما سفرها باید با مسائل بهداشتی همراه باشد.
آیت الله رئیسی با بیان اینکه قصد داشتیم در این سفر با دانشگاهیان و طلاب نیز دیدار داشته باشیم اما به واسطه شرایط کرونایی این امر میسر نیست، ابراز کرد: امیدواریم کرونا از سر مردم ایران، امت اسلامی و بشریت کنار برود و بتوانیم در شرایط عادی از نزدیک در جریان مسائل استان قرار گیریم.
وی افزود: سفرهای استانی ما همراه با دیدار با مدیران عالی استان در شورای اداری، دیدار با همکاران ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار