خبرهای بانکی - ابوالقاسم رحیمی انارکی درباره سه اولویت کاری و در دست اجرای بانک، خطاب به مشتریان بانک مسکن و فعالان بخش مسکن و ساختمان گزارش داد.

به گزارش خبرهای بانکی ، رحیمی انارکی ابتدا درباره آخرین وضعیت طرح راه اندازی بازارگاه الکترونیکی مسکن گفت: این طرح ابتدای امسال برای ایجاد مسیر الکترونیکی عرضه و فروش انواع مصالح ساختمانی مورد نیاز انبوه سازان و سایر سازندگان و تولیدکنندگان ساختمان در دستور کار بانک مسکن قرار گرفت. در این طرح بانک مسکن بستر الکترونیکی برای ملاقات تولیدکننده مصالح ساختمانی و سازندگان مسکن در فضای مجازی جهت انجام معامله با هم ایجاد می کند ضمن آنکه تامین مالی برای خرید اعتباری مصالح ساختمانی توسط سازنده ها را نیز بر عهده می گیرد تا بخشی از نیاز انبوه سازان به بودجه نقدی برای تامین نهاده های ساختمانی از طریق امکان خرید غیرنقدی و اعتباری، برطرف شود .
مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه بازارگاه الکترونیکی مسکن در شرایط فعلی کمک قابل ملاحظه ای به تولیدکنندگان و سازندگان ساختمان های مسکونی خواهد کرد، گفت: مطالعات مربوط به راه اندازی این بازارگاه به پایان رسیده و در مراحل اولیه تاسیس قرار داریم اما به دلیل اینکه، این طرح یک کار نو و بدیع محسوب می شود، عوامل طراح و راه انداز در بانک مسکن مشغول پایش و شناسایی نقاط کور احتمالی هستند تا پس از شروع به کار این بازار، بهره برداران که همان تولیدکنندگان مصالح و سازنده ها هستند از هر حیث به مشکل یا مانع ناشی از نقص یا ضعف کارکرد بازارگاه برنخورند. انارکی فعالیت روان و موثر بازارگاه الکترونیکی مسکن را مستلزم رعایت کامل همه ابعاد پیدا و پنهان طرح از جمله مسایل حقوقی، فنی، اجرایی و مالی عنوان کرد .
مدیر عامل بانک مسکن در ادامه گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا افزود: بازارگاه الکترونیکی مسکن در فاز اول ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار