5 روش اصلی سرمایه گذاری در بیت کوین

لوگوی وقایع روز وقایع روز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۷:۳
افزایش بی سابقه ارزش بیت کوین، آن را برای سرمایه گذاران خرد و کلان جذاب کرده است، به طوری که همه مایلند در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین بیشتر بدانند.

وقایع روز- سرویس اقتصادی
آیا شما نیز جزو کسانی هستید که مایلید درمورد سرمایه گذاری در بیت کوین بیشتر بدانید و از این بازار پررونق بهره ببرید؟
در این مقاله ما شما را با روش های مختلف سرمایه گذاری در بیت کوین آشنا می کنیم.
بیت کوین چیست؟  
بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است که وجود خارجی ندارد و برای خرید و فروش با آن، باید به دنیای مجازی پا گذاشت، دنیایی که هنوز برای بسیاری ناشناخته و پررمز و راز است.
این ارز توسط فرد یا افرادی تحت نام ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) طراحی شد تا جای ارزهای مختلف که توسط دولت ها منتشر می شوند و اکنون اغلب آنها بدون پشتوانه یا ارز فیات (fiat currency) هستند را بگیرد.
از زمان معرفی بیت کوین به دنیای اقتصاد در سال 2009، این ارز دیجیتال به یک سرمایه گذاری بسیار پرنوسانی تبدیل شده است که از آن می توان در معاملاتی که طرفین آن را به عنوان یک پول قبول دارند، استفاده کرد.  
آیا سرمایه گذاری در بیت کوین درست است ؟
آیا درست است که روی بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟ پاسخ این سوال مثبت است، شما می توانید روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید و این تصمیم، بستگی به میزان ریسک پذیری شما دارد.
اما، قبل از سرمایه گذاری در این بازار جدید، لازم است با راه های مختلف سرمایه گذاری در بیت کوین، استراتژی هایی که می توان از آنها استفاده کرد و خطراتی که در این بازار پرنوسان وجود دارد، آشنا شوید.  
انواع سرمایه گذاری در بیت کوین
در دهه گذشته، راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در بیت کوین به وجود آمده است، شامل؛ اتحادیه های بیت کوین (bitcoin trusts) و ETF های (صندوق های سرمایه گذاری در دارایی هایی که قابل خرید و فروش در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .