آیت الله نورمفیدی: اگر نیروهای قدس نبودند عراق و سوریه از دست رفته بود

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
آیت الله نورمفیدی: اگر نیروهای قدس نبودند عراق و سوریه از دست رفته بود
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت : رهبر معظم انقلاب نشان ذوالفقار را به سردار سلیمانی داد و اگر نیروهای قدس نبودند عراق و سوریه از دست رفته بودند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان ، آیت الله سید کاظم نورمفیدی ظهر امروز در حطبه های نمازجمعه گرگان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب نشان ذوالفقار را به سردار سلیمانی داد و این نشان را به فردی داد که جانش را در دست گرفت و در دنیا برای سر این سردار جایزه تعیین کرده اند و کمک ها و برنامه های آن تاثیر زیادی در کشور داشته است و اگر نیروهای قدس نبودند عراق و سوریه از دست رفته بودند.
وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس خبرگان به دیدار مقام معظم رهبری رفتند و ایشان مطالبی را بیان کردند، ما در شرایط جنگ قرار داریم و باید امیدوارانه وارد شویم نباید با ترس وارد شویم چرا که در مقابل دشمن ترس خطرناک است و باید با شجاعت در میدان ایستاد تا دشمنان را مایوس کنیم.
امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد : ایران قدرت منطقه ای پیدا کرده و دشمن به علت همین از ما می ترسد و این واقعیت درباره قدرت ما را باید همه بدانند.
تاکید کنفرانس بروکسل بر حل سیاسی بحران سوریه
روسیه: سوریه باید به کنفرانس بروکسل دعوت می شد/ هماهنگی اقدامات با ایران و ترکیه ادامه دارد
ادعای الجبیر؛ حل بحران سوریه یعنی خروج ایران از این کشور
آیت الله نورمفیدی اظهار داشت: امروز روزی نیست که ما یقه همدیگر را بگیریم به جای اینکه در مقابل دشمن یکدل و یک زبان باشیم در حال حاضر استقلال کشور ما در شرایط حساس قرار گرفته و نباید به سروکله همدیگر بزنیم بلکه باید به سروکله دشمن بزنیم.
امام جمعه گرگان افزود: اختلاف سلیقه و اختلاف نظر وجود دارد و نمی شود اختلاف نظر را از بین برد اما این اختلاف نظر نباید موافق مخالف را تکفیر کند و مخالف موافق را بکوبد، این ها مطالبی بود که مقام ...

[ مشاهده متن کامل آیت الله نورمفیدی: اگر نیروهای قدس نبودند عراق و سوریه از دست رفته بود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم