سعید معادی مشاور مدیر عامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون در مراسم رونمایی از پایگاه خبری توسعه تعاون و پورتال جدید بانک توسعه تعاون توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از بانک توسعه تعاون، سعید معادی مشاور مدیر عامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون صبح امروز در نشست رسانه ای رییس هیات مدیره و مدیر عامل این بانک که به منظور تبیین عملکرد بانک و رونمایی پایگاه خبری توسعه تعاون و راه اندازی پورتال جدید این بانک گفت: نظام اطلاع رسانی بانک توسعه تعاون متشکل از فرهیختگان رسانه ای و روابط عمومی بانک، رسالت مهمی در تبیین عملکرد بانک، شناسایی فرصت ها، بیان قابلیت ها و ظرفیت ها و هدایت تعاونگران و کارآفرینان در مسیرهای کارآمد و حائز مزیت بر عهده دارند.
وی افزود: مسلما پیشرفت های الکترونیک و افزایش ظرفیت ابزاری در انجام ماموریت های اطلاع رسانی بانک حائز اهمیت است، اما هدف غایی هم افزایی میان روابط عمومی و اهالی رسانه و همچنین تهیه محتوای مفید در خصوص اقتصاد تعاون می باشد.
مشاور مدیر عامل بانک توسعه تعاون پاسخگویی، شفافیت و تبیین اهداف و واقعیت ها را از ویژگی های مدیران ارشد دانست و گفت: رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون التزام فراوان در برگزاری نشست تخصصی با خبرنگاران دارد و اعتقاد خاص به بهره گیری از ظرفیت های رسانه ای برای بهبود و افزایش اثربخشی خدمات و افزایش ظرفیت خدمت رسانی و بانک دارد.
معادی تعهد خود و مجموعه بانک توسعه تعاون به "تعاون" بسیار بالا دانست و افزود: مجموعه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی تعاونگران بسیار حائز اهمیت است و تا تحقق سهم واقعی تعاون در اقتصاد و شکوفا شدن ظرفیت های تعاون در اقتصاد، اقدامات و تمهیدات گسترده ای لازم است انجام شود.
وی بیان حقایق را از جمله رسالت های اصحاب رسانه و روابط عمومی دانست و افزود: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار