برخی از روسای فدراسیون ها دلیل استیضاح وزیر هستند

اعتماد آنلاین دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴

اعتمادآنلاین| عیسی گل محمدی در مورد شرایط مالی فدراسیون بوکس اظهار، داشت: متأسفانه فدراسیون بوکس از لحاظ مالی شرایط خوبی ندارد و یکی از دلایلی که شنیده شده سرمربی خارجی با فدراسیون بوکس به توافق نرسیده همین موضوع بی پولی فدراسیون است. متأسفانه شرایط مالی خوبی در بوکس حاکم نیست و اگر قرار باشد یک مربی خارجی با کمترین دستمزد به ایران بیاید، حداقل ماهی بین 60 تا 70 میلیون تومان فقط حقوق این مربی است. حالا هزینه خورد و خوراک و اسکان او هم مبلغ قابل توجهی می شود که آن هم جای خود دارد. به همین دلیل احتمالاً مربی قزاق به ایران سفر نخواهد کرد.
وی در ادامه صحبت های خود در مورد جمع آوری امضا توسط نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر ورزش وجوانان، گفت: وزیر ورزش و جوانان یک مدیر کاربلدی است اما متأسفانه ضعف برخی رؤسای فدراسیون ها مثل رئیس فدراسیون بوکس باعث می شود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی سلطانی فر را برای استیضاح به مجلس بخواهند. با حواشی که در این مدت در بوکس ایران به وجود آمده خیلی از بزرگان بوکس ایران این موضوع را به نمایندگان مجلس منتقل کرده اند و از آنها خواسته اند به این موضوع رسیدگی کنند. در بوکس اتفاقات عجیبی افتاده از جمله پناهنده شدن مبین کهرازه و حواشی دیگر باعث شده صدایخانواده بوکس درآید. آیا کسی هست که بگوید از روزی که ثوری رئیس فدراسیون شده چند نفر از فدراسیون بوکس استعفا داده اند؟ چرا کسی به این موضوع رسیدگی نمی کند!
گل محمدی در پاسخ به این سؤال که شنیده شده حقوق ملی پوشان در این مدت پرداخت نشده است آیا زمانی که شما سرپرست تیم های ملی بودید، ملی پوشان حقوق دریافت نمی کردند، گفت: بله، متأسفانه هیچکدام از اعضای ...

سرخط اخبار