معاون اول رئیس جمهور گفت: روز گذشته در جلسه هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا مقرر شد یک ستادی برای رفع موانع تولید ایجاد شود که سعی می کنیم از هفته آینده جلسه رفع موانع تولید را فعال کنیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا، اسحاق جهانگیری در پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درخصوص حوادث روز گذشته بیروت تصریح کرد: اتفاقات روز گذشته لبنان در نشست امروز هیات وزیران مورد بحث قرار گرفت و دستگاه های مربوطه نیز گزارش های مختلفی ارایه دادند.
جهانگیری گفت: حادثه روز گذشته، حادثه بسیار تلخی برای دولت و مردم عزیز لبنان بود که تعداد زیادی از مردم بیروت جان خود را از دست دادند و بسیاری نیز مصدوم شدند و در عین حال نیز خسارت های سنگینی بر مردم لبنان وارد شد.
معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: به دولت و مردم لبنان تسلیت عرض می کنیم، دولت و مردم ایران در کنار دولت و ملت لبنان هستند.
وی گفت: دستگاه های مختلف جمهوری اسلامی ایران در حد امکان کمک های مورد نیاز دولت لبنان را تهیه و ارسال می کند، هلال احمر نیز اعلام آمادگی کرده است.
معاون اول رئیس جمهور ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار و اشاره به تلاش های خبرنگارِ شهید صارمی اظهار داشت: اطلاع رسانی دقیق به مردم و برقراری ارتباط بین مسئولان و مردم و زبان مردم بودن از مسئولیت های خبرنگاری است؛ از سویی لازم است اقدامات دولت و مجموعه نظام به اطلاع مردم رسانده شود.
جهانگیری همچنین اظهار داشت: از طرف مجموعه دولت جمهوری اسلامی ایران از همه خبرنگاران، روزنامه نگاران و کسانی که در حوزه اطلاع رسانی تلاش می کنند صمیمانه تشکر می کنم.
معاون اول رئیس جمهور در ادامه با اشاره به شرایط کشور گفت: به لحاظ اقتصادی به ...

سرخط اخبار