لیگ برتر فوتبال بانوان| رقابت خلیج فارس شیراز با سپاهان اصفهان؛ نماینده فارس در پی جبران

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان نماینده استان فارس مقابل سپاهان اصفهان قرار می گیرد.

- اخبار استانها -
به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از  شیراز ، در لیگ برتر فوتبال بانوان ایران 12 تیم حضور دارند که تاکنون 19 هفته از مسابقات آن برگزار شده است. هفته بیستم این مسابقات 24 خردادماه ساعت 18 برگزار می شود. 
 براساس برنامه در هفته بیستم ذوب آهن اصفهان با راهیاب ملل مریوان، پارس جنوبی بوشهر با ملوان بندر انزلی، شهرداری سیرجان با سپیدار قائمشهر، خلیج فارس شیراز با سپاهان اصفهان، پالایش گاز ایلام با آذرخش تهران و همیاری ارومیه با شهرداری بم به رقابت می پردازند. 
تیم خلیج فارس تنها نماینده استان فارس در لیگ برتر فوتبال بانوان است که در این دوره لیگ نتایج خوبی کسب نکرد اما در هفته های 16، 17 و 18 بازی موفق شد که حریفان خود را شکست دهد و پیروز بازی باشد اما در هفته نوزدهم شکست سختی مقابل شهرداری سیرجان خورد. 
در هفته بیستم نماینده استان فارس مقابل سپاهان اصفهان قرار می گیرد. خلیج فارس شیراز با 19 بازی، 3 برد، 3 تساوی و 13 باخت با 12 امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته و تیم اصفهانی با 19 بازی، 14 برد، یک تساوی، 4 باخت و 43 امتیاز در رده سوم جدول این دوره از لیگ قرار گرفته است. 
عقب ماندگی استعدادهای نهفته فوتبال بانوان خوزستان؛ فرد دلسوزی وجود ندارد
لیگ برتر فوتبال بانوان؛ دست خالی شیرازی ها مقابل شهرداری سیرجان
اصفهان| هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان؛ ثبت یک برد دیگر در کارنامه سپاهان
در آخرین دیدار تیم سپاهان اصفهان و خلیج فارس شیراز تیم اصفهانی موفق شد حریف شیرازی خود را 7 بر یک شکست دهد بنابراین خلیج فارس شیراز این هفته نیز بازی سختی پیش رو دارد. 
تیم خلیج فارس شیراز در نیم فصل نخست این دوره از لیگ به دلیل ...

سرخط اخبار