برنامه‌ریزی کادر فنی تیم ملی کشتی برای حضور در اوکراین و ایتالیا

لوگوی ایرنا ایرنا . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۴۴
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، گفت: حضور نمایندگان کشورمان در رقابت های بین المللی اوکراین و ایتالیا را به فدراسیون پیشنهاد دادیم.

به گزارش ایرنا، فدراسیون کشتی اوکراین با ارسال دعوتنامه ای به طور رسمی از تیم های کشتی آزاد و فرنگی کشورمان جهت حضور در بیست و چهارمین دوره رقابت های بین المللی این کشور گرامی داشت کشتی گیران و مربیان برجسته اوکراینی دعوت بعمل آورد. این مسابقات در روزهای هشتم تا دهم اسفند سال ۱۳۹۹ و در ۱۰ وزن به میزبانی شهر کی اف برگزار می شود.
همچنین رقابت های کشتی آزاد و فرنگی «ماتیو پلیکونه» ایتالیا روزهای ۱۴ تا  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ در رُم پایتخت کشور ایتالیا برگزار خواهد شد.
فدراسیون کشتی بلغارستان با ارسال ایمیلی از فدراسیون کشتی به جهت اعزام تیم های خود به دو جام بین المللی دانکلوف و نیکولاپتروف و پتکوسیراکوف و ایوان ایلیف دعوت کرد.
پنجاه و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان جام دانکلوف و نیکولا پتروف روزهای ۱۹ تا ۲۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ در شهر پلوودیف بلغارستان برگزار می شود.
«غلامرضا محمدی» روز شنبه در گفت وگویی در خصوص حضور در تورنمنت های بین المللی، افزود: از کشورهای مختلف دعوتنامه برای مان ارسال شده اما نمی توانیم در همه تورنمنت ها حضور داشته باشیم. حضور در این تورنمنت ها باید هدفمند و طبق زمان مشخص باشد.
وی اظهار داشت: تورنمت های اوکراین و ایتالیا را به فدراسیون پیشنهاد دادیم. بر همین اساس باید اردوها را آغاز می کردیم و حداقل نیاز به ۴ اردو بود که ملی پوشان از نظر شرایط روحی و جسمی به وضعیت نسبی برسند و تمرین پرفشار را در دستور کار قرار دهیم. ما شرایط خودمان را می سنجیم و در تورنمنت هایی که می تواند برای مان مفید باشد، شرکت می کنیم.
دارنده ۴ مدال نقره و برنز جهان ادامه داد: درحال حاضر همه ملی پوشان در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار