مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع ۶۵۰ تن مرغ گرم از امروز به قیمت ۱۸۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبرداد.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم رضا سالمی مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم از امروز شنبه (8 آذر) به قیمت 18500 تومان خبرداد.
وی افزود: 350 تن از این میزان در میادین تره بار و 300 تن دیگر در فروشگاه های زنجیره ای استان تهران توزیع می شود. این توزیع تا زمانی که قیمت مرغ به نرخ مصوب برسد ادامه خواهد داشت.
سالمی گفت: قرار است از امروز شنبه مرغ گرم علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای نیز توزیع شود.
وی با بیان اینکه از ابتدای هفته جاری توزیع مرغ گرم و منجمد را آغاز کردیم، گفت: امروز شنبه 50، یکشنبه 160 ، دوشنبه 260 ، سه شنبه 290 ، چهارشنبه 350 و پنجشنبه نیز 500 تن مرغ گرم با قیمت 18 هزارو 500 تومان و در کنار آن روزی 300 تن مرغ منجمد با قیمت 15هزار تومان برای مصرف کننده در میادین توزیع کردیم و این توزیع تا زمانی که قیمت مرغ به نرخ مصوب برسد ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: توزیع مرغ گرم فعلا در استان تهران انجام می شود، ولی مرغ منجمد در همه استان ها در حال توزیع است.
مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران اضافه کرد: تا به امروز مرغ گرم فقط در میادین میوه و تره بار توزیع می شد، اما از امروز شنبه (8 آذر) علاوه بر میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای نیز وارد چرخه توزیع مرغ می شوند و در فاز بعدی نیز فروشگاه های منتخب اضافه خواهند شد.
وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود هشدار های داده شده مبنی بر کاهش جوجه ریزی و احتمال کاهش عرضه مرغ به بازار و افزایش قیمت آن، شرکت پشتیبانی امور دام زودتر اقدام به توزیع مرغ گرم در بازار نکرد؟ گفت: این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار