سرانجام شبکه AMC اعلام کرد که سریال The Walking Dead در فصل یازدهم به کار خودش پایان خواهد داد، اما درکنار آن ساخت دو اسپین آف دیگر از دنیای مردگان متحرک تایید شد.

مهر ۹۸ بود که شبکه AMC از تمدید سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) برای فصل یازدهم خبر داد که در ادامه اعلام کرد که این سریال قرار نیست به این زودی ها به پایان برسد . حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ، سریال مردگان متحرک قرار است به زودی به کار خودش پایان دهد. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، شبکه AMC امروز طرفداران این دنیای پر از زامبی را غافلگیر و اعلام کرد که فصل یازدم سریال The Walking Dead قرار است فصل پایانی آن باشد. برخلاف فصل های قبلی، فصل یازدهم سریال مردگان متحرک قرار است در ۲۴ قسمت تولید شود که پخش آن از اواخر سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد و تا اواخر سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت.
این در حالی است که قسمت پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead قرار است ماه آینده منتشر شود و فصل دهم قرار است دارای ۶ قسمت جدید نیز باشد که این قسمت ها در اوایل سال ۲۰۲۱ از شبکه AMC منتشر خواهند شد. بااین حال، این پایانی برای دنیای سریال مردگان متحرک نخواهد بود و دو اسپین آف دیگر براساس این مجموعه در دست ساخت است. علاوه بر فیلم The Walking Dead که با محوریت شخصیت ریک گرایمز در دست ساخت است و به داستان این شخصیت خاتمه خواهد داد، AMC در حال ساخت یک سریال اسپین آف براساس داریل دیکسون و کارول پلتیر است که نورمن ریداس و ملیسا مک براید برای نقش آفرینی دوباره در این سریال باز خواهند گشت این سریال هنوز نامی ندارد، اما تا سال ۲۰۲۳ نباید منتظر پخش آن باشید.
علاوه بر این، شخصیت هایی که تاکنون کشته شده اند ممکن است در اسپین آف دیگر دنیای مردگان متحرک که Tales of the Walking Dead (داستان های مردگان متحرک) نام دارد، نیز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار