فرماندار جدید شهرستان ورزقان در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور راستگو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، معاون استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان ورزقان، با حضور در جلسه شورای اداری این شهرستان، محمدباقر خانی را به عنوان فرماندار جدید ورزقان معرفی کرد.
محمدباقر خانی متولد 1353 در اهر، دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری است و پیش از این در پست های کارشناسی در فرمانداری های کلیبر، چاراویماق، اسکو و ملکان و بخشدار مرکزی شهرستان ملکان مشغول به کار بوده است.
وی در آخرین مسئولیت خود در مجموعه وزارت کشور، تصدی فرمانداری ملکان را برعهده داشته است.
ارتباط و هماهنگی با تمام قوای حاکمیتی برای رفع مشکلات شهرستان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، تنظیم ارتباط و هماهنگی با تمام قوای حاکمیتی برای رفع مشکلات شهرستان ها را از اصلی ترین وظایف فرمانداران برشمرد.
وی افزود: فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ها، موظف به تأمین امنیت و آرامش اجتماعی و ارتباط مستقیم و مستمر با مردم هستند.
وی با اشاره به سیاست های مهم وزارت کشور در انتصاب فرمانداران، اظهار کرد: وزارت کشور علاوه بر توجه به موضوع مهم آموزش نیروی انسانی، استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص درون سازمانی را سرلوحه کار خود قرار داده است.
وی با بیان اینکه مأموریت اصلی وزارت کشور و استانداری ها در ۲ حوزه تأمین امنیت و برگزاری انتخابات است، افزود: امنیت فعلی جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی، زبانزد و مثال زدنی است و این امنیت در سایه تلاش شبانه روزی تمامی دست ...

عناوین مهم خبری