رفیق کشی برای تسویه بدهی

ساعت 24 چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳
ساعت24 - جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی که در پی اختلاف مالی مردی میانسال را به قتل رسانده بود، خبرداد.

چسرهنگ جلیل موقوفه ای دراین باره گفت: حوالی ساعت چهار بامداد امروز خبری مبنی بر یک فقره اسیدپاشی در محله چشمه علی شهرری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که درپی آن تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۱ شهر ری به محل اعزام شدند.
وی با اشاره حضور مأموران در محل گفت: مأموران کلانتری شهر ری با حضور در محل، اطمینان پیدا کردند موضوع اسیدپاشی صحت ندارد و یک فقره قتل در آدرس اعلامی به وقوع پیوسته است. در همین حین، مأموران انتظامی قاتل را درحالی که در یک انباری و پشت تعدادی میلگرد پنهان شده بود، بازداشت کردند.
موقوفه ای افزود: پس از بازداشت قاتل، ماجرای قتل در تحقیقات مأموران فاش و مشخص شد، قاتل مردی حدوداً ۴۷ ساله را به قتل رسانده و جسد وی را داخل یک چاه فاضلاب انداخته است همچنین، خواهر و خواهرزاده مقتول را نیز به شدت مجروح کرده است که این دو نفر برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه متهم به قتل فردی حدوداً همسن مقتول بود، گفت: این فرد در بازجویی های انجام شده به قتل اعتراف کرد و گفت که بیش از ۱۰ سال است که با مقتول آشنایی و رفت و آمد خانوادگی دارد و رفاقت صمیمی بینشان برقرار بوده و طی این مدت نیز چندین پروژه مالی با مقتول انجام داده تا اینکه از مدتی قبل بر سر موضوعات مالی با هم اختلاف پیدا کرده و این اختلافات ادامه دار شده است به طوری که مقتول را در شامگاه ۲۳ اردیبهشت برای حل و فصل موضوعات مالی به منزلش دعوت کرده و در پارکینگ آپارتمان مشغول صحبت با هم شده اند.
وی با بیان اینکه متهم به مقتول گفته بوده که یا پولش را به او پس خواهد داد یا در صورت تمایل او را برای سرمایه گذاری و کسب درآمد به دبی ...