زیدان مربی رئال می ماند؟

لوگوی ایمنا ایمنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۱۰
حذف تعجب برانگیز رئال مادرید از رقابت های جام حذفی اسپانیا به برخی شایعه ها مبنی بر اخراج زیدان دامن زده است.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا و به نقل از گل، رئالی ها شب گذشته در دیداری عجیب و باورنکردنی برابر رقیب خود آلکویانو در جام حذفی شکست خوردند تا در یکی از ابتدایی ترین مراحل این رقابت ها در مقابل یک تیم از دسته های پایین تر حذف شوند.
با شکست باورنکردنی رئال، بسیاری از خبرگزاری ها و کارشناسان اذعان کردند که زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی احتمالاً از سمت سرمربیگری خود اخراج خواهد شد و سران باشگاه رئال به دنبال جایگزینی برای او خواهند بود چرا که روند فعلی به هیچ عنوان مورد تأیید آن ها نیست.
علی رغم همه گمانه زنی ها، منابع خبری به خصوص سایت گل اعلام کرده اند که در حال حاضر باشگاه رئال مادرید در نظر دارد تا به زیدان زمان بیشتری برای اثبات توانمندی هایش بدهند و در حال حاضر این باشگاه تصمیمی برای اخراج این بازیکن نخواهد داشت.
زیدان شب گذشته پس از شکست تیمش، کاملاً مسئولیت باخت را پذیرفته بود و با این حال صحبتی درباره آینده اش نکرد و آن را بر عهده سران رئال گذاشت. مشخص نیست که آیا واقعاً سران لوس بلانکوس در نظر داشته باشند زیدان را اخراج کنند یا خیر، اما بدون شک حتی اگر زیدان در رئال بماند باز هم تا حد زیادی به درهای خروج نزدیک است و باید تغییر محسوسی را در روند تیمش ایجاد کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار